SON DAKİKA
25 Nisan 2019 14:47

SON HABERLER

Avlu dizisinde tüyleri diken diken eden sahneye yorum yağıyor!

Televizyongazetesi/Detay
19. bölümüyle ekrana gelen Star TV’nin Avlu dizisinde Azra ve Deniz’in karşı karşıya geldiği sahnede iki oyuncu öyle bir döktürdü ki sosyal medyadan yorum yağdı.

Azra’yı oynayan Ceren Moray ve Deniz’i oynayan Demet Evgar, oyunculuklarıyla büyük övgü topladı.

Azra’nın Nihal müdürü öldürdüğünü öğrenmesinden sonra Deniz, ne düşüneceğini ne yapacağını bilemedi.

Azra’ya ters davranmaya başlayan Deniz, avukatından olayla ilgili tüm ayrıntıları öğrenmesini istedi. Bir taraftan da Azra ile aynı koğuşta kalmak istemedi.

Azra, Deniz’in tavırlarından bir şeyler olduğunu anladı ve üsteleyince, cezaevinin kütüphanesinde Deniz, “Nihal’i sen mi öldürdün?” diye sordu.

Azra itiraf edince, Deniz daha da kötü oldu. O dava yüzünden tam cezaevinden çıkmak üzereyken çıkamadığını, kızını dışarıda koruyamadığını ve bu yüzden öldüğünü söyleyen Deniz, Azra’yı suçlamaya başladı.

Deniz’in “Ne olur yapmadım de!” diyerek yalvardığı anlarda Azra da şok geçiriyordu.

Zaman içerisinde birbirine güvenen ve dostluk bağları kuvvetlenen iki kadın da şok içindeydi.

Azra, bu davadan ceza alsa zaten gerçeği açıklayacağını, Deniz’in daha cezaevine düşer düşmez Alp’in Ecem’e sarmaya başladığını, belki de dışarıda bile olsa onu koruyamayacağını söyledi ama tüm bunlar Deniz’i tatmin etmedi.

Onca zaman boyunca susmasına kızan Deniz, ne düşüneceğini bilemiyordu. Azra’ya söylediği bir söz ise herkesin yüreğini, özellikle de Azra’nın ciğerini yaktı. Deniz, “Ben şimdi sana nasıl düşman olacağım” derken, Demet Evgar’ın yüz ifadesi, mimikleri ve tavırları diziyi takip edenlerin de ‘Oynamıyor, adeta yaşıyor’ dedirttiği bir an oldu.

Sevgiölmez etiketiyle sosyal medyada sahneye yorum yağdı. Dizinin açılışında Pir Sultan Abdal’ın “Şu ellerin taşı bana hiç değmez, ille dostun bir tek gülü yaralar beni!” sözü de diziye damgasını vuran bu sahneyle sosyal medyada da paylaşılıyor.

İşte Avlu’daki o sahneye gelen yorumlardan bazıları:

İlgili Haberler