SON DAKİKA
27 Haziran 2019 16:13

SON HABERLER

Avlu dizisinin Azra’sı Ceren Moray’dan samimi itiraflar ve dizinin setinden çok özel açıklamalar…

Televizyongazetesi/Detay – Ünlü oyuncu Ceren Moray, Youtube’da yayınlanan Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler programına konuk oldu.

O Hayat Benim dizisinin ardından Avlu dizisindeki Azra karakteri ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan oyuncu, kadınların çoğunlukta olduğu sette yaşananlarla ilgili samimi açıklamalar yaptı.

“Biz hepimiz müthiş bir tecrübe yaşıyoruz. Kadın egemen bir set çok keyifli” diye konuşan Ceren Moray, Avlu’nun setinin gerçekçi bir dekor olduğunu ve Kuzey Avrupa’dan model alındığını söyledi.

2017 yılında evlendiği Fransız eşi Nico’nun kendisine “Farkındasın değil mi ne yaptığının? Her gün evden çıkıyorsun ve cezaevine gidiyorsun ve geri geliyorsun” dedikten sonra durumu idrak ettiğini anlatan Moray, sette uzun saatler geçirmelerine karşın, bazen arkadaşlarının sahnelerini izlemek için sette kaldığını da söyledi.

“Mesela benim sahnem bitiyor, eve gideceğim. İki oyuncu arkadaşımın sahnesi var. Hadi kalayım deyip izliyordum” diyerek sette keyifli zamanlar da geçirdiklerini belirtti.

Eşi Nico’nun mesleği ile ilgili soruya da Ceren Moray, “Eşim, konyak degüstatörü. Dağıtımcı ile üretici arasındaki ilişkiyi kuruyor” yanıtını verdi.

Eşiyle Fransa’da bir gece klubünde tanıştıklarını da söyleyen Ceren Moray, hayranları arasında kendisine gösterilen en ilginç tavır ile ilgili soruya da şu yanıtı verdi:

“Fotoğraflarda Niko’nun kafasını kesip Demet’i koyuyorlar. Bir noktada artık çok radikal bir yere gidiyor. Mesela seninle bir fotoğrafımı koyuyorum, ne kadar tatlı bir kız diye, ‘neresi tatlı onun, Demet daha tatlı’ demeye başlıyorlar.”

Ceren Moray’ın samimi sohbetini videodan izleyebilirsiniz…

İlgili Haberler