Avlu, Vatanım Sensin, Bizim Hikaye… Hangi dizi zirvenin sahibi oldu?

08 Haziran 2018 Cuma, 10:23
Avlu, Vatanım Sensin, Bizim Hikaye… Hangi dizi zirvenin sahibi oldu?
Televizyongazetesi/Analiz
Yaz dönemine giren diziler, birer birer sezon finalleriyle ekrana geliyor. Bu hafta pek çok dizinin final yaptığı bir hafta. Reytingler de merak konusu.

Dün akşam Kanal D’de Vatanım Sensin final bölümüyle ekrana geldi. 2 sezondur devam eden diziye dün akşam veda etti.

Avlu ve Bizim Hikaye dizileri ise sezon finali yaptı. Zirvenin sahibi ise Avlu oldu. Heyecanlı ve aksiyon dolu anların yaşandığı Avlu’nun final sahnesinde, Deniz, Kudret’le karşılaştı ve kızını öldürten Kudret’i hiç acımadan bıçaklayarak öldürdü.

Dehşet dolu anların yaşandığı dizinin sezon finali, Total ve AB’de 1. sıraya yerleşti.

Vatanım Sensin’de ise Azize ve Cevdet, Filippos’u verdikleri bilgiyle yanıltıp son anlarında bile vatan için savaştılar ve şehit oldular. Türk askeri, Azize ve Cevdet’in son anda yaptıkları hamleyle Yunan ordusunun yanlış hareketiyle Kurtuluş Mücadelesi’nde büyük bir atılım sağladı ve İzmir’e girerek,Yunan’ı denize döktü! Heyecanlı bir finalin yaşandığı Vatanım Sensin, veda bölümüyle Total’de 10. sıradaydı ama AB’de 3. sırada yer aldı.

Bizim Hikaye’de ise Filiz, Ömer’in evine koydurttuğu uyuşturucu nedeniyle tutuklandı. Barış’ın cezaevi aracının önünde Filiz’le konuştuğu anlarda ise ortaya çıkan bir kadının ‘Ben Savaş’ın karısıyım’ demesi şoke etti!

İşte ilk 3 sıralaması:

Total’de Avlu 1., Bizim Hikaye 2. ve Survivor 3.

AB kategorisinde Avlu 1., Fatih Portakal İle Fox Ana Haber 2. ve Vatanım Sensin 3. sırada yer aldı.

avlu haberleri için

bizim hikaye haberleri için