Ana sayfa Dizi Haberleri Avlu’ya gelen psikopat cezaevi müdiresi kim? Diziye resmen ateş düşecek!

Avlu’ya gelen psikopat cezaevi müdiresi kim? Diziye resmen ateş düşecek!

tarafından zk zk
Televizyongazetesi/Analiz
Perşembe akşamları yayınlanan Star TV’nin iddialı dizisi, yeni sezona bomba gibi geliyor!
Yepyeni bir Avlu hikayesi izlemeye hazır olun!
Avlu dizisinin yeni sezonunda psikopat bir cezaevi müdiresi geleceği haberleri kulislerde bir süredir dolaşıyordu.

Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin oynadığı diziden gelen yeni sezon tanıtımının yankıları sürerken, sosyal medyada dolaşan bir haber heyecan yarattı!

Dizinin sezon finalinden beri yeni cezaevi müdürü ile ilgili pek çok isim sosyal medyada konuşulmuştu.

İzleyicilerin temennileri arasında Vahide Gördüm, Canan Ergüder en çok konuşulan kişiler olmuştu.

Hülya Avşar’ın bile adı geçti, hatta teklif gittiği söylendi ancak daha sonra doğru olmadığı ortaya çıktı.

Melis Müdire’nin ayrılmasından pek hoşnut olmayan izleyiciler, dönmesini beklediler.

Ancak Deniz Barut’un oynadığı Melis Müdire yerine bir başka ismin geleceği tahmin edilmişti.

Bir isim daha geçiyordu sosyal medyada. Başarılı oyuncu Nergis Öztürk’ün adı da zaman zaman zikredilmişti.

İzleyicinin yoğun isteği anlaşılan yerini buluyor! Sosyal medyada bu kadar çok konuşulduktan sonra Öztürk’ün diziye dahil olması, sosyal medyanın gücünü de gösteriyor aslında.

Psikopat cezaevi müdiresi olarak kimin geleceği resmi olarak açıklanmadı ama bu söylenti, sosyal medyada hızla yayılıyor.

Kulislerde dolaşan haberlere göre Nergis Öztürk, Avlu’nun yeni cezaevi müdiresi olacak.

Dizinin son tanıtımında saçları arkadan toplu olarak görülen kişinin sosyal medyada Nergis Öztürk olduğu da iddialar arasında.

Son tanıtımda yeni cezaevi müdiresinin tüm dengeleri değiştireceği de sözlerinden anlaşılıyor.

Yeni tanıtımda kısık sesle konuşan yeni karakter, “Bu sizin dünyanız. Kuralları siz koydunuz. Sizin dünyanız duracak, benim dünyamın ateşi yanacak. Her şeyi değiştirebilecek gücün varken sen kimsin? Kimsin sen?” sözleriyle heyecan yarattı.

“Bir insan bir düzeni nasıl değiştirir?” sorusu soran yeni tanıtımla birlikte düzenin tamamen alt üst olacağı da anlaşılabiliyor!

Özellikle oynadığı filmlerdeki performansı, oyunculuktaki başarısı, aldığı ödüllerle dikkat çeken Nergis Öztürk’ün Avlu’ya gelmesi, Öztürk’ü yakından tanıyanları da çok mutlu edecek.

Son olarak Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminde rol alan Nergis Öztürk’ün, diziye bambaşka bir hava katacağı da aşikar!

İşte izleyiciyi heyecan içinde bırakan Avlu’nun yeni sezon 3. tanıtımı:

Nergis Öztürk kimdir?

5 Mayıs 1980 Kandıra İzmit doğumlu olan Nergis Öztürk öğretmen bir anne ve elektrik teknisyeni bir babanın evladıdır. Aslen Ordulu olan başarılı oyuncu üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde almıştır. Daha sonra da Bahçeşehir Üniversitesinde İleri Oyunculuk Bölümü’nde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Nergis Öztürk kendisi gibi oyuncu olan Cemal Toktaş ile evlidir.

Oyunculuk eğitimi sonrası başarılı projelerde yer alarak şansını ikiye katlayan oyuncu performansıyla da kısa sürede adından söz ettirdi.

Körfez Ateşi, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?, Barda, Kızlar Yurdu vb. dizi ve film projelerinde yer alan başarılı oyuncu döneminde çok ses getiren “Hatırla Sevgili” dizisinde Ayla karakteriyle seyirci karşısına çıkmıştır.

2007 yılı yapımı Karayılan sonrası ekranın aranan yüzlerinden biri oldu.

Avlu'ya gelen psikopat cezaevi müdiresi kim? Diziye resmen ateş düşecek! 7

ATV televizyonunda ekrana gelen Karayılan adlı dizide canlandırdığı Sona karakteriyle oldukça beğenildi. Sonrasında ise pek çok proje için kapılar aralanmış oldu.

2009 yılında Kıskanmak filmi ile performansının zirvesini gözler önüne serdi.

Bir Zeki Demirkubuz filmi olan Nahid Sırrı Örik’in aynı adlı romanından uyarlanan “Kıskanmak” adlı yapımda rol almıştır. Filmde Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer ve Bora Cengiz gibi isimlerle rol alan Nergis Öztürk’ün performansı bir de ödülle taçlanmış oldu. Filmdeki rolü sayesinde Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’ne layık görüldü.

Daha sonraki yıllarda Atlıkarınca, Doktorlar, Gişe Memuru yapımların rol almıştır. 2012 yılında vizyona giren Zeki Demirkubuz yapımı “Yeraltı” filminde oynadı.

2012 senesinde TRT ekranlarında olan “Böyle Bitmesin” adlı dizide canlandırdığı “Nisa Komiser” karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. Dizide Tomsir İncer, Yeliz Kuvancı, Kaan Çakır, Cemal Toktaş gibi isimlerle beraber rol alan Öztürk diziden rol arkadaşı olan Cemal Toktaş ile evlidir.

X. Lions Tiyatro Ödülleri’nde Didem Balçın ile en iyi komedi kadın oyuncu ödülünün sahibi olmuştur.

2017 yılına gelindiğinde uzun yıllardır ekranlarda göremediğimiz Nergis Öztürk iddialı bir komedi yapımı olan Bu Sayılmaz’da farklı bir karakter olan Melek Sayılmaz rolüyle seyirci karşısına çıktı. Geçtiğimiz gün ilk bölümüyle Fox TV ekranlarında olan yapımın oyuncu kadrosunda; Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen, Mustafa Üstündağ gibi isimler yer alıyor.

Rol Aldığı Projeler:

2005 Körfez Ateşi

2005 Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?

2006 Barda

2006 Kızlar Yurdu

2007 Karayılan

2006 Hatırla Sevgili

2009 Kıskanmak

2010 Atlıkarınca

2010 Doktorlar

2011 Gişe Memuru

2012 Yeraltı

2012 Böyle Bitmesin

2012 Eve Dönüş: Sarıkamış 1915

2017 Bu Sayılmaz