Ana sayfa Sosyal Medya Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz en güzel çift ilan edildi!..

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz en güzel çift ilan edildi!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Star TV’de geçtiğimiz yaz aylarında yayınlanan ve bir süre yeni sezonda da devam eden romantik komedi türündeki sevilen yapım Ada Masalı’nın sevilen ikilisi Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan sosyal medya paylaşımlarıyla hayranlarını mest ediyor.

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz ikilisi, Ada Masalı dizisinde partner olmuşlar ve izleyici tarafından birbirlerine çok yakıştırılmışlardı.

Dizi yayınlandığı sırada aşk yaşadıkları haberleriyle gündeme gelen ikili bu konuda açıklama yapmaktan kaçınmıştı. Dizi sona erdikten sonra ilişkilerini doya doya yaşamaya başlayan çift artık ilişkilerini göz önünde yaşıyorlar ve sık sık sosyal medyadan birlikte paylaşımlarda bulunuyorlar.

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz en güzel çift ilan edildi!.. 8

Ayça Ayşin Turan sevgilisiyle karda verdiği pozunu instagram hesabından paylaştı. Instagram’da 5.5 milyon takipçisi bulunan oyuncunun paylaşımı kısa sürede yüz binlerce yorum ve on binlerce beğeni aldı.

Ünlü  çiftin pek çok hayranı fotoğraflara ‘En güzel çift’ şeklinde yorumlarda bulunarak nazar boncuğu emojisi bıraktılar.

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz en güzel çift ilan edildi!.. 9

Dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan çiftin mutlu beraberliklerini sergiledikleri pozları hayranlarını da mest ediyor. İki ünlü isim de şu anda bir projede yer almıyor.

Ayça Ayşin Turan geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada biraz dinleneceğini söyleyerek, gelen teklifler olduğunu ve değerlendirdiğini belirtmişti.Oyuncunun yeni bir projede yer almak için pek de acele etmediği anlaşılıyor. Anlaşılan o ki güzel oyuncu Ada Masalı dizisinin ardından biraz daha seçici davranarak, gelen tekliflerden en iyisini bulmaya ve biraz da kendisine zaman tanımaya çalışıyor.