SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 18:19

SON HABERLER

Aynen Aynen dizisi youtube’da bugün ilk kez gösterilecek!

Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya’nın başrollerini paylaştığı, ‘Aynen Aynen’ bambaşka formatı ile herkesin dikkatini çekecek.

Youtube’da izlenebilecek olan kısa dizinin fragmanları olay bir işin geldiğini anlatmaya yetmişti.

İki ünlü oyuncunun laflarını hiç sakınmadığı ve bip’leme gibi bir durum da olmadığı için yotube dizisi büyük merak uyandırdı.

Dizi, kadın-erkek ilişkisinin eğlenceli yanlarını her perşembe günü youtube ekranına taşıyacak.

Alper Erze’nin kaleminden çıkan Aynen Aynen dizisi, aynı isimli Youtube kanalında yayınlanarak izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmayı amaçlıyor. Games Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Yunus Ozan Korkut yer alıyor.

1 Ağustos 2019 itibariyle başlayacağı belirtilen dizi merakla bekleniyor. Fragmandan detayları bulabilirsiniz…

Başrolde Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya var. Son zamanlarda imza atılan başarılı işlere bir yenisi daha ekleniyor. Dizi sektöründe yaşanan gelişmelerle birlikte alışkanlıklar da değişiyor ve birçok yapım TV’nin yanı sıra dijital platformlarına taşınıyor. Dönemin en önemli oyuncularını bir araya getirecek olan Aynen Aynen, uzun dizi saatlerinin aksine 10 dakikadan daha kısa sürede ikili ilişkilerdeki olaylara eğlenceli bir pencereden bakacak. Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya’nın enerjisiyle Youtube dinamiklerine uygun olarak hazırlanan dizi, yeni neslin ilişkilere bakış açılarına da ışık tutacak.

Zıtlıklar ve çelişkilerle güldürecekler. 1 Ağustos itibariyle her Perşembe izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Aynen Aynen isimli dizi her bölüm, ilişkinin evrelerini ve çiftlerin bu evrelerde yaşadıklarını komik bir biçimde ekrana yansıtacak. İzleyen herkesin kendisinden bir şeyler bulacağı dizi, kadın-erkek ilişkilerinde ‘Ne kadar kendimiz olabiliyoruz’ sorusunu eğlenceli bir şekilde irdeleyecek.

Emir ve Nil karakterlerinin tanışmasıyla başlayacak olan dizide seyirciler, bu iki eğlenceli karakterin ilişkilerinde karşılaşacakları meselelere verdikleri tepkileri izleyecek. Hem ilişkide kendilerini karşı tarafa göstermek istedikleri hallerinin hemde aslında sahip oldukları gerçek düşüncelerin yarattığı zıtlıkları ekrana yansıtacak.

İlgili Haberler