Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Aziz dizi setinde Murat Yıldırım’a sürpriz kutlama!

Aziz dizi setinde Murat Yıldırım’a sürpriz kutlama!

tarafından ker_def

Show TV’nin sevilen dizisi, yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği Aziz’in setinde sürpriz bir kutlama vardı. Dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım yeni yaşına sette çalışarak girdi.

Sette çekimler tüm hızı ile devam ederken dizi ekibinin hazırladığı sürpriz kutlamaya Yıldırım’ın eşi Imane Elbani de katıldı. Sahne arasında elinde pasta ile içeri giren eşi, arkasında toplanan oyuncu ve çekim ekibini gören Murat Yıldırım şaşkınlığını gizleyemedi.

Eşinden aldığı pastayı önce Aziz dizisi sonra da kendi için dilek tutarak üfleyen Murat Yıldırım tüm ekibe ve gün boyu tebrik mesajları yağdıran hayranlarına teşekkür etti.

Aziz dizi setinde Murat Yıldırım'a sürpriz kutlama! 7

Sosyal medya platformlarında da oyuncunun doğum gününü hayranları unutmadı. 13 Nisan 1979 doğumlu olan oyuncu, 43. yaş gününde hem sette neşeli anlar yaşadı hem de sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden birisi oldu.

Murat Yıldırım hayranları, oyuncunun ismini etiket yaptı ve binlerce paylaşımda bulundu. Oyuncuya olan hayranlıklarını dile getiren sosyal medya kullanıcıları, birçok fotoğraf ve video paylaştı. Murat Yıldırım hayranları oyuncunun bugüne kadar yer aldığı projelerde dikkat çeken sahneleri de bu paylaşımlarında kullandı.