Ana sayfa Dizi Fragmanları Azize 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı; Kartal ve Azize karşı karşıya gelecek!

Azize 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı; Kartal ve Azize karşı karşıya gelecek!

tarafından admin

Kanal D ekranında izleyicilerle Salı akşamları buluşmakta olan Azize, 2. yeni bölümüyle 26 Kasım akşamı ekrandaki yerini alacak. Dizinin ilk bölümü büyük beğeni topladı. Ancak reytingler beklentilerin altında geldi. Azize dizisinin 2. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Videodan detayları izleyebilirsiniz.

Kartal ve Azize karşı karşıya geliyor! Azize, yaşadığı kötü olaylardan dolayı Alpanlar’ın evinden kaçmaya çalışır. Ancak Kartal’ın onu bırakmaya niyeti yoktur. Balkan’ın başına gelenlerin bir şekilde Azize ile bağlantılı olduğunu düşünür. 

Diğer taraftan yaşanacakları ön gören Yıldız, Azize’yi Kartal konusunda uyarır! Kartal’ı inandırmak için daha fazla çaba sarf etmesi gerektiğinden bahseder. Bu sırada Tuna ile Yıldız arasında da büyük bir gerilim vardır.

Azize’nin peşine düşen Kartal sonunda onu yakalar. Azize’ye soracak çok sorusu vardır. Ancak en önemlisi Balkan ile ilgili olanıdır. Sonunda Kartal’a karşı tetiğini çeken Azize hiç ummadığı bir tepki ile karşılaşır. Kartal, kendisini kurtaran meleğinin canını almasından da gocunmaz. Aldığı bu tepki Azize’yi oldukça şaşırtır!

Kartal ve Azize arasında neler olacak? Azize yeni bölümüyle Salı 20.00’da Kanal D’de!