SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 20:29

SON HABERLER

Banu Karalı karakteri Cansu Dere’ye ne kadar da yakıştı!

Cansu Dere hayranları çok mutlu… Ünlü oyuncu Anne ve Şahsiyet dizilerinin ardından yeniden ekrana dönüş yapıyor… Son dönemin en dikkat çeken dizilerinden olan Ferhat ile Şirin’de Dere’yi bambaşka bir karakterde izleyeceğiz. Ezel dizisindeki Eyşan’dan sonra bakalım Banu Karalı izleyicilerin aklına kendini yazdırabilecek mi?

Yapımını O3 Medya ile Artistanbul’ Medya‘nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu, senaryosunu Savaş Korkmaz’ın kaleme aldığı, FOX’un yeni dizisi “Ferhat ile Şirin”in başrol oyuncularından Cansu Dere kendinden emin, otoriter ve güçlü bir kadın olan Banu Karalı olarak izleyici karşısına çıkacak.

Banu Karalı, anne ve babasının ölümünden sonra erken yaşta ailesinin sorumluluğunu almış, Kapalıçarşı’da mücevher ve antika işi yapan, güçlü bir kadın.

Erkeklerin dünyasında, bir kadın olarak, kendini ve otoritesini kabul ettirebilmiş bir isim. Kardeşi Şirin ise hayattaki en değerli varlığı, bir nevi babasının emaneti. Herkesin çok iyi bildiği efsanevi bir aşk hikayesinden esinlenen “Ferhat ile Şirin”de izleyici için en büyük sürprizlerden biri de Banu karakteri olacak.

Klasik hikayenin aslında bilinmeyen yönlerini izleyeceğimize dikkat çeken başarılı oyuncu, projenin ekrana yansıyan hikayesindeki en büyük farkın aşkın her rengi ve halinin içinde barındırması olduğunu belirtiyor. Aşkın en derin ve en dramatik olanını ise Banu’nun yaşayacağının altını çiziyor.

Kadrosunda Cansu Dere, Tolga Sarıtaş, Leyla Tanlar, Yıldıray Şahinler, Ushan Çakır, Işıl
Yücesoy, Şehsuvar Aktaş, Emel Çölgeçen, Alican Barlas, Nihan Gür, Zeynep Özyağcılar,
Serdar Akülger, Ecenaz Uçer, Durukan Çelikkaya, Melisa Değer gibi sevilen oyuncuların yer
aldığı yılın aşk dizisi “Ferhat ile Şirin”, etkileyici hikayesi ve güçlü isimleriyle 22 Kasım’da
FOX‘ta.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler