SON DAKİKA
2 Şubat 2023 17:48

SON HABERLER

Baraj dizisinin kadrosu çok dikkat çekici oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 1977 yılında çekilen Baraj ismili filmin dizi versiyonu 2020 yılında izleyicilerle buluşacak. Fox TV ekranında yayınlanacak dizinin hazırlıklarına devam ediliyor.

24 Ocak’ta çekimlerin başlaması beklenen dizide oynucu kadrosuna yeni isimler katıldı. Kerem Bürsin’in teklifi kabul etmemesinin ardından Burak Yörük ile anlaşma sağlanmıştı.

Birsen Altuntaş’ın tv100’deki haberine göre; Biran Damla Yılmaz’ın yanı sıra Sumru Yavrucuk, Tuna Orhan ve Feyyaz Duman da dizinin kadrosuna katılan isimlerden oldu.

Kadın dizisinin Arif’i olarak ünlenen Feyyaz Duman hayranları 4 Şubat’ta final yapacak olan Kadın’dan sonra da Duman’ı ekranda farklı bir rolle izleyecek.

Yalan Dünya dizisinde Yönetmen Tufan olarak dikkat çeken, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Servet’i olarak da bilinen Tuna Orhan’ın karakteri de merak konusu oldu.

Burak Yörük’ün Kadir karakterine hayat vereceği Baraj dizisinde Biran Damla Yılmaz ise Nehir olacak. Feyyaz Duman’ı Nazım olarak izleyeceğiz.

Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde Meryem Aksoy olarak akıllarda takılı kalan sonrasında No:309’da Songül olarak izleyicilerin karşısına çıkan Sumru Yavrucuk, 3 yıl aradan sonra yeniden ekrana dönüş yapacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler