Ana sayfa Sosyal Medya Barış Arduç yeni reklam filmiyle pek bi havalı!

Barış Arduç yeni reklam filmiyle pek bi havalı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Barış Arduç, yeni reklam filmiyle hayranlarının karşısına çıktı. Oyuncunun GoDaddy için hazırladığı reklam filmindeki enerjik halleri dikkat çekti. Sosyal medyada da Barış Arduç hayranları kısa sürede ünlü oyuncunun ismini en çok konuşulan konular arasına yerleştirdi.

Barış Arduç da instagram hesabından yeni reklam filmini hayranlarının beğenisine sundu. GoDaddy ve Barış Arduç küçük işletmeler ve girişimcilerin online olmasına yardım etmek için güçlerini bu reklam filmi ile birlikte birleştirdi.  Arduç, reklam filmini instagram hesabından yayınladı.

 

Ünlü oyuncunun hayranları sosyal medyada bir hayli övgü dolu yorumlarda bulundu, işte onlardan bazıları:

“Barış sesini, yürüyüşünü, gülüşünü çok özledim.”

“Çok güzel bakıyor vicdansız.”

Barış Arduç yeni reklam filmiyle pek bi havalı! 8

“Rüzgarıyla geldi yine dağıttı ortalığı.”

“Baştan sona düştüm.”

“Karizmanın öz evladı.”

REKLAM FİLMİNİN HEDEFİ

Türkiye ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesinde yayına giren GoDaddy’nin yeni online pazarlama kampanyasında Barış Arduç rol alıyor. Kampanya, GoDaddy ile güçlü online varlıklar oluşturan gerçek GoDaddy müşterilerini öne çıkarıyor.

17 Nisan 2020 – Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, Barış Arduç’un rol aldığı ilk yerel dijital pazarlama kampanyasını yayınladı. Türkiye ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesindeki girişimci ve küçük işletme sahiplerine dikkat çeken ve onlara ilham vermeye odaklanan kampanya, GoDaddy ürün ve hizmetlerinin yardımıyla online dünyada başarıyı yakalayan küçük işletmeleri ön plana çıkarıyor. Arduç, bölgedeki GoDaddy müşterilerinin hikâyelerini paylaşıyor.

Barış Arduç yeni reklam filmiyle pek bi havalı! 9

GoDaddy Türkiye, MENA ve Güney Afrika Kıdemli Bölge Direktörü Selina Bieber konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Girişimci ekosistemi şu anda zorlu bir dönemden geçiyor. Türkiye ile MENA bölgesindeki pek çok girişimci ve küçük işletme kapılarının bu süreçte açık kalması için online dünyaya adım atıyor. Şimdi, öncekinden daha da güçlü bir şekilde, onların işletmeleri için online varlık oluşturmalarına yardımcı olmaya odaklanıyoruz. Bu kampanyanın online dünyanın sunduğu avantajları daha fazla kişiye göstermesini umuyoruz. Örneğin, GoDaddy Web Siteleri + Pazarlama Araçları profesyonel bir web sitesi oluşturmanın ve internette tanıtımını yapmaya başlamanın kolay ve uygun maliyetli bir yolu. Günlük hayatımızda önemli rol oynayan bu kahramanların perde arkasındaki hikâyelerini anlatırken Barış Arduç’tan yardım almaktan mutluluk duyuyoruz ve kampanyanın Türkiye ve MENA bölgesindeki küçük işletme sahiplerine ilham vermesini umuyoruz.”

Kampanyada işletmelerini GoDaddy ile online dünyaya taşıyan gerçek GoDaddy müşterileri ön plana çıkıyor. Film, dijital teknolojiyi kullanmak söz konusu olduğunda farklı alanlarda faaliyet gösteren işletmelerin ortak noktasının ne olduğuna ışık tutuyor: Kapılarını online dünyaya açmak ve hedef kitleleriyle bağlantı kurmak. GoDaddy, farklı ihtiyaç ve teknik bilgi seviyelerine uygun araçlar sunuyor.