SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 20:07

SON HABERLER

Başına talih kuşu konan Melisa Döngel tebrikleri kabul ediyor!..

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Oyuncu Melisa Döngel Sen Çal Kapımı dizisindeki ‘Ceren’ karakteri ile dikkatleri üzerine çekti.

Sen Çal Kapımı’nın dünyanın birçok ülkesinde yayınlanması, Melisa Döngel’e yeni fırsatların kapısını araladı. Son olarak oyuncuyu Aşk Mantık İntikam isimli dizinin başrolünde izledik. Dizide ‘Çağla’ karakterini canlandıran oyuncu, 28 bölüm yer aldığı yapımda da yeteneklerini sergileme fırsatı buldu.

Melisa Döngel, üst üste önemli projelerde yer alarak kariyer basamaklarını hızla tırmanma yolunda ilerliyor. Oyuncu şimdi de yeni projesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Melisa Döngel’in yeni projesi de daha öncekiler gibi romantik komedi tarzında. Disney Plus’da yayınlanacak Dünyayla Benim Aramda adlı dizi ile anlaşan Melisa Döngel yoğun çalışma temposuna geri döndü.

Oyuncunun ‘Hadi seteee’ yazdığı paylaşımı hayranlarını mutlu etti. Aşk Mantık İntikam dizisinden ayrıldıktan sonra bir süre dinlenen Melisa Döngel yeniden setlere döndüğü için oldukça  mutlu.

Oyuncu aynı zamanda yeni işinden dolayı pek çok tebrik mesajı da alıyor. Sosyal medyadan tebrikleri paylaşan oyuncu yeni dizisinde yan rolde yer alacak.

Demet Özdemir ve Hafsanur Sancaktutan ile birlikte rol alacak olan oyuncuyu, Demet Özdemir’in canlandırdığı ‘İlkin’ karakterinin PR şirketinde çalışan bir genç kız olarak izleyeceğiz. Melisa Döngel, heyecanla beklenen bu proje ile yurt dışındaki popülerliğini de daha fazla artırma imkanına kavuşacak.

Haziran ayında Türkiye ile birlikte 44 ülkeye daha hizmet vermeye başlayacak olan Disney Plus platformu, yerli yapımlar ile öne çıkarken, oyuncular da dünya çapında tanınma konusunda yeni bir imkan bulacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler