SON DAKİKA
19 Haziran 2019 21:44

SON HABERLER

Beklenen gün geldi! Her Yerde Sen dizisi bu akşam başlıyor… İşte diziyle ilgili tüm detaylar…

Fox TV’nin yeni dizisi Her Yerde Sen, bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor.

Uzun süredir tanıtımları yayınlanan ve merakla beklenen diziyle izleyici bu akşam buluşacak.

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı dizinin yapımcılığını Karga7 Pictures üstleniyor.

Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle bu yazın iddialı projeleri arasında yerini almaya hazırlanan “Her Yerde Sen”in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.

Eğlenceli tanıtımlarıyla sosyal medyada ve ekran başındakiler tarafından büyük beğeni toplayan “Her Yerde Sen”in tanıtım müziği ise başarılı şarkıcı Zeynep Bastık imzası taşıyor.

Her Yerde Sen dizisinin 1. bölümünden 2. fragman da yayınlandı…

Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in kaleme aldığı yeni dizinin çekimleri İstanbul’da devam ediyor.

Genel Hikaye:

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.

Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Diziyle ilgili heyecanı izleyenlerin yanında oyuncular da taşıyor.

Erkenci Kuş dizisinde Osman karakterini oynayan ve bir süre önce diziden ayrılan Ali Yağcı da Her Yerde Sen dizisinde farklı bir karakterle ekrana gelecek.

Yağcı, instagram sayfasından izleyicilerine dizinin ilk bölümünün hatırlatmasını şöyle yaptı:

Beklenen gün geldi buluşma saatimiz 20:00. İlk bölüm ile @foxturkiye de görüşmek üzere @heryerdesenfox @karga7turkey

İlgili Haberler