SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 00:34

SON HABERLER

Belkıs’tan Yasemin’e iğrenç iftira! Olaylar çıkılmaz bir yere gidiyor! Leke 4. Bölüm

Kanal D’de ekrana gelen Leke dizisinin 4. bölümünde Cem’in annesi Belkıs, Yasemin’e iğrenç bir iftirada bulundu.

Melis Sezen ve Burak Sevinç’in oynadıkları dizide Belkıs ve Ferhan arasında yaşanan ilginç konuşmada sırlar bir bir ortaya döküldü.

Ferhan, Belkıs’ın oyunlarını yüzüne vururken, Arda’dan uzak durmasını istiyor.

Belkıs ise Ferhan’ı aile servetini yok etmekle suçluyor.

Bu arada Yasemin’in resmini gösteren Belkıs, “Geceliği bin dolar” diyerek iftira atıyor.

Ferhan buna inanmak istemezken Belkıs “Arda’ya sor”diyerek durumu daha da karmaşık bir hale getiriyor.

Yasemin’in başına bela olan Belkıs ve Ferhan’ın dikkat çeken konuşmalarını videodan izleyebilirsiniz…

Leke 4. bölüm özeti:

Yasemin, Cem’le yüzleşmek için şirkete gider. Yasemin’in kalbini ikinci kez kıran Cem yaptığı hatanın farkına varır. Cem’in, Yasemin’e gönderdiği özür çiçeği de Birkan engeline takılır. Yasemin, Cem’i affedebilecek midir?

Emniyette tekne baskını olayı yüzünden köşeye sıkışan Birkan, yeni operasyon için düğmeye basar. Arda yeniden gözaltına alınır. Yasemin de gözaltına alınacak mıdır?
Şirin, Serpil’in gönderdiği yeni işte ölümle burun buruna gelir. Yaşadığı korkuyla işi bırakmak istediğini Serpil’e söyler. Serpil Şirin’e özgürlüğünü verecek midir?

Yasemin’in Cem’le görüşmeme kararı Murat’ı hırçınlaştırır. Yasemin Murat’a nasıl söz geçireceğini bilemez. Yurda Murat’ı ziyarete gittiğinde hiç beklemediği bir misafirle karşılaşır.

Ferhan, Belkıs’ın yıllar sonra neden geri döndüğünü araştırmak ister. Ferhan’ın bu konuda yardım için çalacağı kapı Cem ve Yasemin için büyük bir tehlikedir.

Mehmet ve Pelin’in, Cem’i CEO’luk yarışından diskalifiye etmek için ellerine güçlü bir koz geçer. Cem’in iş hayatında da kardeşiyle sınanacağı bu plan başarılı olacak mıdır?

İlgili Haberler