Beni Affet dizisinde harcandı, Bizim Hikaye’de şaha kalkacak!

16 Ağustos 2018 Perşembe, 18:00
Beni Affet dizisinde harcandı, Bizim Hikaye’de şaha kalkacak!
Televizyon Gazetesi Analiz

Murat Danacı ismini birçok izleyiciyi iyi bilir. 25 Temmuz 1976 doğumlu olan oyuncu, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

2005 yılında Beşinci Boyut dizisiyle ekrana gelen, ardından Hesaplaşma ve Kalp Ağrısı dizilerinde rol alan Murat Danacı, asıl çıkışını ise Beni Affet dizisindeki Cüneyt karakteriyle yapmıştı.

Şimdi ise Fox TV’nin çok beğenilen dizisi Bizim Hikaye’de yer alacak ve HazaL Kaya’nın canlandırdığı Filiz karakterinin avukatı rolünü üstlenecek.

Danacı, Ömer’in kurduğu oyun sonucu uyuşturucu ticareti yapmakla suçlanarak cezaevine gönderilen Filiz’in avukatını oynayacak…

Danacı, hayranları sosyal medyada yaptıkları yorumlarla bu transferden çok memnun olduklarını belirttiler.

İşte izleyicilerin yorumları:

“Çok kaliteli bir oyuncu aslında, yıllarca harcadı kıytırık dizide kendini .Yeni işi ona uğur getirsin.”

“Hele şükür buda kurtuldu o cendereden.”

“Diziden ayrılan ayrılana. Ama hala devam ediyor. Nasıl bir inattır bu, bi bitiremediler.”

“Beni Affet’in Cüneyt’i Murat Danacı #BizimHikaye ‘ye Filizin avukatı olarak katılmış. Tam tahmin ettiğim gibi yeni sezon da Filiz bir süre cezaevinde kalacak ya da başka olaylarla sürekli bir araya gelecekler.”

Yeni Sezon Sürprizleri

Bizim Hikaye dizisi, yeni sezona sürprizleri ile geliyor. Bizim Hikaye dizisinde büyük ihtimalle bazı isimler de yeni sezonda rol almayacak. Müjde ve annesinin Ankara’ya taşınma hikayesi ve Hikmet’in de Ankara’da okuması hikayesi devam ederse, yeni sezonda onları ekranda göremeyeceğiz. Tabii Şeyma hanım da olmayacak…

Bizim Hikaye dizinin çekimleri kısa bir süre sonra başlıyor. Eylül ayında ekranda olması beklenen dizi yeni sezonda da fırtına gibi eseceğe benziyor.

beni affet haberleri için

bizim hikaye haberleri için