SON DAKİKA
18 Eylül 2019 07:53

SON HABERLER

Benim Adım Melek dizisinin günü belli oldu, çok cesur bir karar geldi!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk ve Şerif Sezer’in paylaştığı ‘Benim Adım Melek’ dizisinin Eylül ayında yayınlanacağı biliniyordu.Ancak ayın kaçında ekrana geleceği ve hangi gün yayında olacağı bilinmiyordu. Bu bilinmeyen detaylar ortaya çıktı. Sen Anlat Karadeniz ve Afili Aşk dizilerinin yeni rakibi Benim Adım Melek dizisi oldu. TRT1 ekranındaki yapım, Çarşamba akşamları izleyicilerle buluşacak. Şayet atv, Diriliş Osman dizisini Diriliş Ertuğrul’un günü diye Çarşamba’ya koyar ise ekranda çok büyük bir mücadele yaşanır…

‘Benim Adım Melek’ dizisinin çekimlerinin ilk ayağı olan Belgrad’da 10 gün süren dev bir ekip ve prodüksiyonla 48’i Türk, 40’ı Sırp çekim ekibi ile 981 figüran yer aldı. Ardından ekip İstanbul’da çekimler yapmış ve sonrasında da Gaziantep’e geçilmişti. Tanıtımları beğeni toplayan Benim Adım Melek dizisi 25 Eylül Çarşamba akşamı ekrandaki yerini alacak.

Zorluklar karşısında umudunu asla yitirmeyen Melek’in hikayesi… Videodan Benim Adım Melek dizisinin fragmanını izleyebilirsiniz.

Gaziantep çekimlerinde Haleplizade konağı, Gazi Konağı ve Mecidiye Han ile tarihi alanlar kullanılmakta…

Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş’ın yer aldığı dizinin senaryosunu ise Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon kaleme alıyor. Dizinin müziklerini başarılı müzisyen Yıldıray Gürgen hazırlarken, Jenerik müziğini ise Aydilge hazırlayıp seslendirdi.

‘Benim Adım Melek’ Eylül ayında TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak

İlgili Haberler