SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 05:42

SON HABERLER

Benim Tatlı Hayatım dizisi için izleyici yeni bir senaryo yazdı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Perşembe akşamları izleyicilerle Star TV ekranında buluşmakta olan Benim Tatlı Yalanım, dizisinin 3. bölümü geride kaldı.

Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin 4. yeni bölümü 4 Temmuz Perşembe akşamı ekrandaki yerini alacak. Yeni bölümden ekrana gelen fragman izleyicilere yeni bir senaryo yazdırdı.

Suna’nın babası Şevket Bey, Nejat ile Suna’yı birlikte görüyor ve bu durumu sorguluyor. Nejat da Suna’nın bakıcılık yaptığını söylüyor.

Nejat ise baba Şevket beye kendisi gibi kızına 5 yıldır hem annelik hem de babalık yaptığını anlatıyor. Suna’nın annesiz büyüdüğü için Kayra’yı çok iyi anladığını da söyleyen Nejat, durumu düzeltiyor.

Fragmanda yer alan bu görüntülerin devamı nasıl olacak henüz bilinmiyor. Ancak izleyici bu yaşanan durumu yeni bir yorum getirdi ve aslında gelecek bölümler için de kendi senaryosunu yazdı.

Birçok izleyici, Suna’nın babasına gerçeği anlatmasının daha iyi olacağı fikrinde… Şevket bey ve aile bu durumu kabullenir ise Kayra’nın hem dedesi hem de büyük bir ailesi olabilir.

Yani yalancı annelikten yalancı büyük aileye doğru bir gidişat isteyen bazı izleyiciler bu taleplerini sosyal medyada yazmakta.

Senaristler böyle bir hikaye yazar mı bilinmez, ancak izleyici ekranda büyük aile hikayesi görmeyi arzu ediyor.

Tabii ki Suna ve Nejat evlenir ise bu sefer Kayra’nın yalancıktan değil sahiden büyük bir ailesi olur.

İşte Benim Tatlı Yalanım 4. bölüm fragmanı:

İlgili Haberler