Ana sayfa Dizi Fragmanları Benim Tatlı Yalanım 11. bölüm kamera arkası görüntüleri eğlence dolu

Benim Tatlı Yalanım 11. bölüm kamera arkası görüntüleri eğlence dolu

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Benim Tatlı Yalanım dizisinin setinde müthiş bir eğlence var… Dizinin oyuncuları birbirleri ile uyum içinde, neşeli bir çalışma ortamına sahip. Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in başrollerinde yer aldığı dizinin çekimlerinden perde arkası görüntüleri de sıklıkla youtube kanalında yayınlanmakta.

İzleyiciler kamera arkası görüntüleriyle çekimlerdeki emeğin ve özverinin ne kadar önemli olduğunu görmekte. 11.bölüm kamera arkası görüntüleri de yayınlandı.Eğlenceli anlar ve yoğun bir çekim çabasını videodan görebilirsiniz.

Kış sezonunda da ekranda olması beklenen Benim Tatlı Yalanım, Suna ve Nejat’in hikayesinin derinleşmesiyle daha da ilgi görmekte. Özellikle Nejat karakterinin son bölümlerde Suna’yı kıskandığı sahneleri büyük ilgi görüyor…

11. bölümde neler yaşanmıştı?

29 Ağustos Perşembe akşamı yayınlanan 11. bölümde önemli gelişmeler yaşanmıştı. Videoda kamera arkası yer alan 11. bölümden detaylar ise şöyleydi:

Nejat’tan beklenmedik hamle!

Hande’nin eline Suna’dan tamamen kurtulmak için büyük bir koz geçmiştir. Hande, Suna’yı, Nejat’la oynadıkları oyunu Şevket’e söylemekle tehdit eder. Suna, Nejat’ın evine, ayrılacağını söylemeye gittiğinde, onu bir süpriz bekliyordur. Aylin’in doğum günüdür ve Kayra hazırlık yapmıştır. Suna, Kayra’dan ve Nejat’tan ayrılamayacağını anlar.

Hande de Kayra’nın binbir güçlükle kazandığı güvenini, kaybetmenin işine yaramayacağının farkına varır. Hande, planını değiştirir. Suna’nın, Nejat’tan uzak durmasını ister. Sadece Kayra’nın annesi olarak kalabilirse, Suna’nın sırrı Hande’de güvende olacaktır. Ancak Suna’yı kıskanmaya başlayan Nejat’ın, ondan uzak durmak gibi bir niyeti yoktur.

Nejat duygularının farkına varırken kendisinden hiç beklenmeyecek bir hamle yapar.

Oyuncular:

Nejat: Furkan Palalı
Suna: Aslı Bekiroğlu
Kayra: Lavinya Ünlüer
Şevket: Ahmet Saraçoğlu
Hande: Gonca Sarıyıldız
Saniye: Aslı İnandık
Rafet: Sadi Celil Cengiz
Serkan: Ali Yoğurtcuoğlu
Burcu: Seda Türkmen
Hayri: Cem Zeynel Kılıç