SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 22:52

SON HABERLER

Benim Tatlı Yalanım 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Suna’yı zor durumdan Nejat kurtarıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu’nun başrollerinde yer aldığı Lavinya Ünlüer’in onlara eşlik ettiği Benim Tatlı Yalanım dizisi reytingleriyle güçlü bir yapım olduğunu kanıtladı. Sosyal medyada ciddi etkileşimin yaşandığı dizinin 4. yeni bölümü 4 Temmuz Perşembe günü Star TV ekranında izleyicilerle buluşacak. Nejat ve Suna’nın hikayesinde yeni bölümde neler olacak? Babası, Suna’yı Nejat’ın evinde yakalıyor ve hesap soruyor. Nejat da Suna’nın bakıcılık yaptığını söylüyor.

Nejat ise baba Şevket beye kendisi gibi kızına 5 yıldır hem annelik hem de babalık yaptığını anlatıyor. Suna’nın annesiz büyüdüğü için Kayra’yı çok iyi anladığını da söyleyen Nejat, durumu düzeltiyor. Ancak Şevket beyin yanında Kayra, Suna’ya ‘anne’ diye seslenir ise ne olacak? Fragmanda 4. yeni bölümden ilk detayları izleyebilirsiniz.

Benim Tatlı Yalanım 3. bölümünde neler olmuştu?

Suna’nın bir anlık dikkatsizliği yüzünden Kayra rahatsızlanınca Nejat, Suna’yı hayatlarına sokmakla büyük bir hata yaptığını anlar ve Suna’yı kovar. Suna, vicdan azabından perişan haldedir ve geri dönmek istemektedir. Suna, Nejat’tan aldığı parayı bahane ederek, kendini Nejat’a affettirmeye çalışır. Nejat, Suna’nın tam bir fırsatçı olduğunu düşünürken, öğreneceği gerçek ikisinin ilişkisini başka bir boyuta taşır. Bu sırada Şevket, Suna’nın söylediği yalanların peşine düşmüştür.

Her Perşembe 20.00’de Star’da

İlgili Haberler