SON DAKİKA
9 Şubat 2023 05:19

SON HABERLER

Beren Saat yine ödülü kaptı! Sosyal medya sağolsun!

Televizyongazetesi.com/Detay – Dizi, sinema, reklam gibi platformlar için yapılan pek çok ödül törenlerine bir süredir sosyal medya ile ilgili yapılan ödüller de eşlik ediyor. Son yıllarda hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen sosyal medyada, ünlülerin etkinliği ya da etkileşimleriyle birlikte çeşitli kategorilerde ödüller de verilmekte.

2020 yılının Social Media Awards Turkey Jüri Ödülleri de sahiplerini buldu. Pek çok dalda verilen ödüller arasında, pek çok ünlü isim de var. Her bir sosyal medya platformu için ayrı ayrı ödüller verilmekte.

Sosyal medya sektörünün önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından 1 Mart 2019 – 31 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilen sosyal medyadaki en başarılı kampanya ve projeler değerlendirilerek verilmekte ödüller.

Beren Saat de ödül alan isimler arasındaydı. Sosyal medyayı son dönemde daha aktif kullanan oyuncu, aynı zamanda pek çok kampanya ve projenin de destekçisi olarak dikkatleri çekiyor.

Bu nedenle de ödül alan isimler arasındaydı. Beren Saat, En İyi Facebook Kadın Oyuncusu seçilirken, Kıvanç Tatlıtuğ da En İyi Facebook Erkek Oyuncusu seçildi.

Saat, ödülünü instagram sayfasından böyle paylaştı ve takipçilerine de teşekkür etmeyi ihmal etmedi…

Bir başka kategori ise twitter. Bu platformun En İyi Kadın Oyuncusu Gülse Birsel olurken, En İyi Erkek Oyuncusu da Cem Yılmaz oldu.

Instagram kategorisinde de En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Aras Bulut İynemli alırken, En İyi Kadın Oyuncu ödülünü de Serenay Sarıkaya aldı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler