SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 01:31

SON HABERLER

Bir Aile Hikayesi 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı!

Bir Aile Hikayesi 6. bölümüyle 13 Nisan Cumartesi akşamı izleyicilerle Fox TV ekranında buluştu. Dizinin bu bölümünde önemli sahneler vardı. Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Songül Öden, Birkan Sokullu, Celil Nalçakan’ın başrollerinde yer aldığı Bir Aile Hikayesi dizisinin 7. bölümü 20 Nisan Cumartesi akşamı ekrandaki yerini alacak. Videodan 7. bölümden 1. fragmanı izleyebilirsiniz.

Peki 6. bölümde neler olmuştu?

Reyhan ve Cem, Mahur’la ilgili bir konu yüzünden okula çağırılır. Mahur’un başka bir okula geçmesi gerektiği anlaşılır. Ancak bu yeni özel okul, Cem’in bütün planlarını alt üst edecektir. Babasının onun için büyük bir fedakarlık yapmak zorunda kalacağını öğrenen Mahur’un gönlü buna razı olmaz.

Beste’ye karşı duygularını daha fazla gizlemek istemeyen Erdem ona açılmaya karar verir. Tam bunu yaptığı sırada kafeye gelen biri, Erdem’i allak bullak eder. Bu kişi Beste’nin hem özgüvenini hem de Erdem’e duyduğu güveni sarsacaktır.

Ölüm ve kayıpla ilgili duygularını bastırmaya alışık olan Berk, prova sırasında yönetmen ve yazarın hışmına uğrar. Ona yardımcı olmaya karar veren Derya ise hiç beklenmedik bir yönteme başvuracaktır.

Berk’in Mahur’ların evindeki varlığı Melis ve Mercan’ı çok mutlu etse de “ölüm” le ilgili kırdığı pot, çocukların ödünü koparır. Berk bu durumu telafi etmek için özel bir çaba harcamak zorunda kalacaktır.

Diziden Detaylar:

“Bir Aile Hikayesi” ilk aşkı annesi-babası olan ve çocukluğuna özlem duyan herkesin, her yaştan insanın kalbine dokunacak. Aile, şefkat, dostluk, aşk, vefa gibi kelimelerin anlamlarını yeniden hatırlatacak. Dizi, hayatın verdiği ekşi limonları, limonataya çeviren bir tarifi paylaşmaya, salıncağını terk etmeyen büyük çocuklara sahici bir masal anlatmaya geliyor.

İlgili Haberler