SON DAKİKA
16 Temmuz 2019 07:50

SON HABERLER

Bir Aile Hikayesi dizisi hikayesiyle diğer dizilere çalım atmaya devam ediyor…

Başrollerinde Songül Öden ve Celil Nalçakan’ın başrolünde oynadıkları Fox TV’nin yeni dizisi Bir Aile Hikayesi, dün akşam 5. bölümüyle ekrandaydı.

Dizinin 6. bölüm tanıtımı da yayınlandı. Diziyi takip edenler özellikle Mahur, Şakir karakterlerinin hikayelerini izlemeyi çok seviyor. Aynı zamanda Mahur’un küçüklük halleri de izleyenlerin beğenisini kazanmakta.

Entrikadan, oyunlardan, lüks konak hayatlarından sıkılan izleyici, Bir Aile Hikayesi’nin olağan hikayesini çoktan sahiplenmiş durumda. Sıcacık ve alternatif konusuyla izleyenlerin gönüllerini çalan dizinin reytingler nedeniyle bitmemesi için izleyici pek çok yorum yapmakta.

Televizyongazetesi/Detay

Yeni bölümde Mahur’un çok özel ve zeki bir çocuk olması nedeniyle Reyhan ve Cem, büyük fedakarlıklar yapmaktan çekinmiyor.

Dizinin 6. bölüm tanıtımında, Mahur’un, kendisini özel bir okula vermek isteyen babasının hayallerinden vazgeçtiğini öğrenmesi ve buna üzüldüğü sahne, izleyenleri hüzne boğdu.

Cem’in, Mahur için yaptıklarını takdir eden izleyiciler, aynı zamanda başka dizilerde olmayan bir aile bağı nedeniyle diziyi çok beğendiklerini de sosyal medyada yaptıkları yorumlarla ifade ediyorlar.

Hikayenin en çok merak edilen kısmı da Cem’e ne olduğu. İlerleyen bölümlerde Cem’in akıbeti de ortaya çıkacak.

İşte Bir Aile Hikayesi 6. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Cem, Mahur’un gerçek babasını bulmaya kararlıdır. Bu nedenle Reyhan, Mahur’la Şakir’i tanıştırma fikrine kendini hazırlar. Uzun yıllar sonra ilk kez Şakir’in kapısını çalar. Evlatlık olduğu tüm okulda duyulan Mahur sıkıntıya düşer. Sorununu ailesinden gizleyip okuldan kaçar. Kardeşini yalnız bırakmak istemeyen Berk ise onunla birlikte okulu asar ancak Reyhan ve Cem’e yakalanır. Kabak onun başına patlayacaktır.

Beste ile arasını düzeltmek isteyen Erdem, evine gidip ona sürpriz yapar. Evde Beste’nin şarkı söylemesinden etkilenir ve onu cesaretlendirmeye çalışır. Ancak Beste bu konuda çok özgüvensizdir. Erdem’in yapacağı ikinci sürpriz sayesinde Beste sahne korkusunu yenmek zorunda kalacaktır.

Berk in tiyatrodaki okuma provası kötü geçer. Başından beri seçmelere katılmasına karşı olan Derya ile arası gerilir. Ancak yönetmenden gelen haber ikisini de çok şaşırtacaktır. Yapımcıya olan borcu nedeniyle Berk’in evine haciz gelir. Mahur ona yardımcı olmaya çalışsa da, geçmişten gelen sorunların etkisiyle Berk buna izin vermez. Mahur’la aralarında tartışma çıkar.

Şakir Müjde ile sohbetleri sırasında Reyhan’la eskiden beri tanıştıklarını ağzından kaçırır. Kocasından sır saklamaya hiç alışık olmayan Müjde zor durumda kalır.

İlgili Haberler