Bir Deli Rüzgar dizisini merak edenler saat 20.00’de Fox TV’yi açsın!

18 Ağustos 2018 Cumartesi, 16:36
Bir Deli Rüzgar dizisini merak edenler saat 20.00’de Fox TV’yi açsın!
Fox TV yeni bir diziyle daha izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kadro bir hayli iddialı…

Hatice Aslan, Pınar Deniz, Almila Ada ve Berk Cankat bu dizide başrolde yer alıyor.

Dizi hakkında sosyal medyada fotoğraflar paylaşılmaya başlandı.

Vatanım Sensin’de Yıldız karakteriyle ismini parlatan Pınar Deniz’i yeni rolünde izlemek için sabırsızlanan çok sayıda hayranı var.

Usta isim Hatice Arslan ve son dönemin başarılı isimleri Berk Cankat ve Almila Ada, dizinin ağır topları…

İyi bir ekip ve güçlü bir hikaye ile Bir Deli Rüzgar yeni sezonun isminden çok söz ettirecek dizisi olmacağa benziyor.

Fox TV’nin instagram sayfasında paylaşılan stroy’de diziyi merak edenler için ilk fragmanın bugün (18 Ağustos Cumartesi) saat 20.00’de yayınlanacağı duyuruldu.

Yapımını TMC Film’in, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu ve senaryosunu Volkan Gürses’in kaleme aldığı, yakında FOX’ta yayınlanacak “Bir Deli Rüzgar” dizisinin çekimleri geçtiğimiz gün İstanbul’da başladı.

Yıldızların Arkasındaki Karanlığın, Zirvede Kopan Fırtınaların Hikayesi!

Melike Candan, ağır bedeller ödeyerek en dipten en zirveye tırmanmış, 70’lerde ve 80’lerde assolistlik mertebesine ulaşmış bir yıldızdır. Melike’nin bugünkü yaşamı ise bambaşkadır. Bir gün tuvaletçi olarak çalıştığı barda tıpkı kendisinin ilk günlerindeki gibi gözünü en yükseğe dikmiş Gökçe Yücel ile karşılaşır. O zirvenin nasıl bir yer olduğunu bilen Melike’nin amacı Gökçe’yi uyarmaktır. Ancak zirvenin ihtişamı Gökçe’nin kulaklarını tıkarken hayat Melike’nin karşısına geçmişini çıkarmaya devam edecektir.

Sezonun iddialı dizisi FOX’ta başlıyor!

Başarılı dizileriyle adından sıkça söz ettiren TMC Film’in yeni sezonda FOX’ta yayınlanacak olan iddialı dizisi “Bir Deli Rüzgar” oyuncu kadrosuyla da merak uyandırıyor. Başrollerini Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada, Görkem Kanbolat Arslan, Erdem Kaynarca ve Mustafa Uğurlu’nun yanısıra Pelin Uluksar, Gürol Güngör, Fulya Ülvan, Mehmet Ali Yılmaz, Seda Akdoğan, Ferit Kaya, Taner Turan, Fulden Akyürek, Ceren Benderlioğlu, Cengiz Tangör, Serkan Acay, Kuzey Dönmez, Eda Özel, Meriç Özkaya, Naz Sayıner gibi isimler de yer alıyor.

Almila Ada haberleri için

berk cankat haberleri için