SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 15:05

SON HABERLER

Bir Deli Rüzgar, izlenen birçok diziye 10 basar ama final kararı alındı bile!

Bir Deli Rüzgar dizisi nasıl oluyor da final noktasına geliyor anlamak mümkün değil!

Fox TV ekranlarında izleyicilerle Cumartesi günleri buluşan Bir Deli Rüzgar, elde ettiği reytinglerin beklentilerin altında kalması nedeniyle 6. bölümüyle 20 Cumartesi günü final yapıyor.

Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada ve Hatice Aslan’ın başrolündeki dizi hem hikayesiyle hem de oyunculuk performanslarıyla bir hayli isminden söz ettirmişti.

Ancak izleyicinin tercih etmemesi dizinin sonunu getirdi.

Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu da bu durumu köşesine taşıdı ve Bir Deli Rüzgar’ın şu anda izlenen birçok yapımdan çok daha yüksek kapasitesi olduğuna vurgu yaptı.

İşte Koloğlu’nun sitem de içeren yazısı:

“Yeni sezon dizilerinin kaderi ortaya çıkıyor. Şu ana kadar yayında olanların çoğunluğunun, kalıcı olduğu kanaatinde değilim. Aralarında ‘anlaşılmayan’ örnekleri yok mu? Var. Onlardan biri ‘Bir Deli Rüzgar’…

Oyuncu kadrosuyla, titiz dönem çalışmasıyla ve de eğlence dünyasının geçmişi ve bugününe baktığı pencerede yaban atılmayacak hikayesiyle öyle “Hadi final yapalım” denilecek dizi değildi. Şimdi burada yazmayayım ama şu an oynayan ve ‘izlenen’ birçok projeye 10 basacak kapasitesi vardı, nokta… Yurt dışı pazarı için devam ettirselerdi. Kesin iş yapardı.”

İlgili Haberler