SON DAKİKA
25 Haziran 2019 11:12

SON HABERLER

Bir Deli Rüzgar’dan sonra aşk yaşamaya başlayan Berk Cankat ve Pınar Deniz’i çok utandırdılar!

Fox TV’de ekran ömrü kısa süren Bir Deli Rüzgar dizisinde başlayan aşkları süren Pınar Deniz ve Berk Cankat, magazincilere yakalanınca ne yapacaklarını bilemediler!

Pınar Deniz ile Berk Cankat’ın Bir Deli Rüzgar’da başlayan tam gaz sürüyor.

Ekran ömrü çok kısa süren ‘Bir Deli Rüzgar’ dizisindeki aşklarını dizi bittikten sonra gerçek hayata taşıyan Berk Cankat ile Pınar Deniz dün gece gazetecilere yakalandı. Pınar Deniz’in son halini gören magazinciler şaşkına döndü. Genç oyuncunun çok kısa sürede bu kadar kilo alması kafaları karıştırdı.

Kısa bir süre önce final yapan ”Bir Deli Rüzgar” dizisinin başrol oyuncuları Pınar Deniz ile Berk Cankat’ın rol gereği yaşadığı aşk gerçek olmuştu.

Pınar Deniz ile Berk Cankat dün bir kez daha gazetecilere yakalandı. Berk Cankat’ın koluna girerek yürüyen Pınar Deniz, flaşlar patlayınca şaşkına dönüp panikledi.

Pınar Deniz şaşkınlıkla gazetecilere “Siz de nereden çıktınız” diye tepki gösterirken aldığı kilolarla dikkat çekti.

Berk Cankat ise elindeki pasta poşetlerini soran gazetecilere “Bir arkadaşımızın doğum günü. Ona sürpriz yapmaya gidiyoruz” diye açıklama yaptı.

Berk Cankat ile Pınar Deniz, gazetecilere ilk kez yan yana yakalandıklarında “Fazla çekmeyin utanıyoruz” diye ricacı olmuştu…

İlgili Haberler