SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 23:23

SON HABERLER

Bir Litre Gözyaşı dizisinde Miray Daner’e sert eleştiri!

Bir Litre Gözyaşı dizisinde Miray Daner, rolüne oturmamış!

Kanal D ekranlarında Pazar akşamı izleyicilerle buluşan Bir Litre Gözyaşı dizisi, hikayesiyle zaten gözyaşlarının çok akacağı bir yapım.

Geçen sezon Vatanım Sensin dizisindeki Hilal karakteriyle izlediğimiz Miray Daner, başarılı çıkışının ardından yeni sezonda başrolde yer almayı başarmıştı.

Bir Litre Gözyaşı dizinin ilk bölümü Pazar günü yayınlandı. Miray Daner’e ise eleştiri var.

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu, köşe yazısında şu notları düştü:

“İlk dakikalardan itibaren şöyle bir izlenim oluştu evde… Sanem Çelik bize işin ciddiyetini hissettiriyor. Baba rolündeki Tolga Tekin ise tam girememiş oyuna. Cihan (Miray Daner) ev ahalisinin gözünde ‘Vatanım Sensin’deki rolünde kalmış, “Burada tam oturmamış dediler” ilk bölüm için…

Yine de bütününde oyuncu seçimini iyi buldular. Cihan’ın hastalığının öğrenildiği an ve diyaloglarında gözyaşları tutulamadı. Çünkü bu evde de, bir acı hatıra gözlerde canlandı. Çünkü, benzer bir hikayenin, aslı yaşanmıştı. “Biz bu diziyi izleyemeyiz” dediler.

Genç yaşta yakalanan amansız bir hastalığın dizisi, kaç hanede benzer duyguları yaşatmıştır? Bu acıların evlerinde bu yapım izlenebilir mi? Gerçek bir öykünün dizisi, senaryonun kabına sığar mı?”

İlgili Haberler