SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 08:48

SON HABERLER

Bir numaralı şüphelinin ilk görüntüleri – Müge Anlı İle Tatlı Sert 3 Ekim 2018

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 3 Ekim Çarşamba günü ekrana gelen bölümünde bir numaralı şüphelinin ilk görüntüleri ekrana getirildi. Videodan o anları izleyebilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert, yapımcılığını ve sunuculuğunu Müge Anlı’nın yaptığı, yönetmenliğini Hüseyin Coşkun’un üstlendiği 2008 yılından bu yana atv’de sabah kuşağında yayınlanan kayıp kişilerin arandığı, Türkiye’nin en etkili sabah programlarındandır.

Müge Anlı, birçok kayıp vakasını sonuca ulaştırmış ve aileleri buluşturmuştur. Program sayesinde çok sayıda cinayet dosyası çözülmüştür.

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün atv ekranlarında çok iyi reytingler almaya devam ediyor. Anlı ve ekibi gündüz kuşağının en çok izlenen yapımı olmanın yanı sıra, prime-time’da yayınlanan birçok diziyi bile izlenme noktasında geçmekte.

İlgili Haberler