SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 23:25

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova 26. bölüm fragmanı izle! Züleyha, Yılmaz’ın kapısında!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ Perşembe akşamlarının en çok izlenen yapımı olmayı sürdürüyor.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Kerem Alışık’ın yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 28 Mart Perşembe akşamı izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte. Bir önceki bölümde önemli konular ekrana gelmişti.

Hünkar ve Fekeli’nin ateşin altında olduğu geçtiğimiz bölümde Müjgan ve Züleyha’nın kazası herkesi dehşete düşürmüştü. Yeni bölümde yaşanacaklardan ilk detaylar ortaya çıktı.

Bir Zamanlar Çukurova 26. bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Bebeğini de yanına alan Züleyha, Yılmaz’ın kapısına dayanıyor… İşte yeni bölümden ilk görüntüler!

Dizinin 25. bölümünde neler yaşanmıştı?

Hünkar, Fekeli ve Yılmaz kaza konusunda birleşti

Çukurova, Züleyha ve Müjgan Doktor’un büyük felaketi sağ salim atlatmasıyla tam rahat bir nefes alacakken ortalık yeniden karıştı! Üstelik kazaya neyin veya kimin sebep olduğu hala belli değil. Fekeli ve Yılmaz bu olayın peşini bırakmayacak ve tabi ki Hünkar da!

Her zaman olduğu gibi kapalı kapılar ardından iş çeviren Gaffur’un burnu yine beladan kurtulmuyor. Saniye’nin tarlasıyla, çoktan cebini doldurmaya başlayan Gaffur’un Seher’le yakınlaşması gözden kaçmayacak. Olaylar silsilesi içinde Seher’e hediyeler almayı bile göze alan Gaffur, bu durumu Saniye’den ne kadar saklayabilecek?

Neler olup bittiğini anlamak için tekrar masaya oturan Fekeli ve Hünkar yaylım ateşine tutuldu! Hedef Fekeli mi yoksa Hünkar mı? Savunmasız bir şekilde sohbet eden ikili etraflarını saran kurşunlardan kurtulabilecek mi?

İlgili Haberler