SON DAKİKA
11 Ağustos 2022 17:04

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bir konuda tebrik edilmeyi hak ediyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Eleştirilerin arttığı ve hikayenin ciddi bir değişim yaşadığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 4. sezonu yine de başarıyla devam ediyor…

4 başrol oyuncusunun ayrılmasını hangi dizi kaldırabilir ki? Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Kerem Alışık’ın arka arkaya veda ettiği dizi hala ayakta durubiliyor. İlk baştan bu yana hikayenin yıldıız olan Hilal Altınbilek, Züleyha karakteri ile dimdik ayakta duruyor.

İbrahim Çelikkol da hikayeye iyi bir uyum sağladı ve Hakan Gümüşoğlu karakteri de yeni sezonun kurtarıcısı konumuna geldi. İki başarılı ismin başrolünde devam eden dizinin değişim yaşayan hikayesine olan izleyici ilgisinin de sürmesi önemli bir ayrıntı olarak dikkat çekiyor.

Dizi haftalar geçtikçe sadık izleyici kitlesinin de iyice oturduğu reytinglerden anlaşılıyor. Bir grup izleyici diziyi bırakmış olsa da hala devam eden geniş bir kitle var. Tüm kişiler kategorisinde yine ikincilik elde eden Bir Zamanlar Çukurova, milyonları ekrana çekmeyi başararak tebrik edilmeyi hak ediyor.

Adana’da yapılan ve yoğun bir emeğin harcandığı çekimler de son hızıyla devam ediyor. Dizinin AB grubunda izleyici sayısı bir hayli düştü. Ancak ABC1’de hala ortalamanın üzerinde gelen reytingler de sevindirici bir gelişme… Sonuç olarak atv dizisinin bu sezon sonuna kadar sorunsuz bir şekilde ekranda varlığını sürdürmesi garanti gibi gözüküyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 11 Kasım Perşembe günü yayınlanacak olan 112. bölümünden ilk fragmanı videoda bulabilirsiniz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler