SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 15:52

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde beklenmedik gelişmeler!

Atv’de yarın akşam 26. bölümü yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde işler fena halde karışıyor!

Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Vahide Perçin ve Uğur Güneş’in başrollerinde oynadıkları dizide Çukurova’nın beklenmeyen misafirleri var.

Bu misafirler ve umulmadık yakınlaşmalar hangi defterleri kapatıp hangilerini açacak? Çalınan kapılar ve çekilen silahlar Çukurova’daki fırtınanın yönünü değiştirecek.

“Adaletin hesap sorduğu yerde merhamet hakkını kaybeder” diyen Fekeli, iki masum insan, Züleyha ve Müjgan’ı ölümle burun buruna getiren kazanın peşinde! İpuçlarını birleştiren Fekeli Yılmaz’ın arabasını kimin bozduğunu bulabilecek mi?

Borçları, en yakın dostu sandığı Demir Yaman yüzünden ayyuka çıkan Cengaver, Yılmaz ile tokalaşıyor!

Seher ile Gaffur’un yakınlaşması, Saniye’nin dikkatini çekecek mi? Gaffur’un aslında kendisi için aldığı altın küpeleri, Saniye’nin kulağında gören Seher’in yeni hain planları neler?

Çukurova’da gizemli ve yeni bir sima! Hünkar’ın Şehir Kulübü’nde gördüğü kadın kim ve orada ne işi var?

Hastanede elini tutan tek kişi Demir olunca, ona karşı düşünceleri ve hisleri yavaş yavaş değişen Züleyha, neden Demir’e öfke kusuyor? Demir, tam Züleyha’yı kazanmanın eşiğindeyken yine onu kaybediyor. Hem de Adnan bebekle beraber…

Yılmaz ve Müjgan her şeye rağmen yaşattıkları aşklarını bir basamak yukarı taşıyor ve sonunda yüzükleri takıyorlar. Tam da bu anda kapılarını çalan Züleyha ne istiyor?

Perşembe günlerinin vazgeçilmezi ‘Bir Zamanlar Çukurova’ her Perşembe olduğu gibi bu hafta da nefes kesecek yeni bölümüyle ATV’de!

İlgili Haberler