Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2. bölümünde neler olacak?

19 Eylül 2018 Çarşamba, 15:02
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2. bölümünde neler olacak?

13 Eylül Perşembe akşamı atv ekranlarında izleyicilerle buluşan Bir Zamanlar Çukurova, 2. bölümüyle reytingin zirvesine yerleşmeyi umut ediyor.

Dizinin 1. bölümü Bizim Hikaye’nin ardından ikinci sırada yer almıştı. Ancak 2. haftada dizinin daha çok izleyiciye ulaşma ihtimali birincilik için bir umut doğurdu.

Peki dizinin 2. bölümünde neler yaşanacak?

İşte detaylar…

Birbirlerine duydukları sonsuz aşkla herkesi ekran başına kilitleyen Züleyha ve Yılmaz’ı artık daha acımasız bir hayat bekliyor. Herkesten kaçıp sığındıkları Yaman Çiftliği’nde işler bekledikleri gibi gitmiyor. Kıskançlık, öfke ve hırstan gözü dönmüş insanlara karşı zorlu bir mücadele başlıyor.

Hünkar, Züleyha ve Yılmaz’ın büyük sırrını öğrenince gücü ve vicdanı arasında zor kararlar almak zorunda kalıyor. Oğlu Demir’in Züleyha’ya olan aşkının da farkında olduğundan, atacağı her adımdan emin olmak istiyor. Bir tarafta adam öldürmüş ve kaçak yaşayan Yılmaz, diğer tarafta hamile olduğundan şüphelendiği ve hayatıyla ilgili herkese yalan söyleyen Züleyha! Hünkar’ın bildikleriyle nasıl bir karar vereceği merak konusu.

Her şeyden habersiz olan Yılmaz için artık hayat daha acımasız, daha zor!

Çitflik çalışanlarının eziyeti, Demir’in ilgisi ve Hünkar’ın karşı koyulamaz gücü Züleyha’nın canına tak ediyor. Yılmaz’ı çiftlikten ayrılmak için ikna etmeye çalışırken, sevdiği adamın hapse girme gerçeğiyle de yüz yüze geliyor.

Gece yarısı çiftliğin kapısına dayanan jandarma, çiftlikteki her şeyin yeniden yazılmasına mı sebep olacak? Yoksa çiftlikteki her şeyin değişmesine ilk adım mı olacak?

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı “Bir Zamanlar Çukurova” yeni bölümüyle Perşembe 20:00’da ATV’de!

Bir Zamanlar Çukurova haberleri için

Hilal Altınbilek haberleri için