SON DAKİKA
6 Şubat 2023 03:13

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni ünlüsü Hande Soral, dizide yeni bir dönem başlatıyor!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın kadrosuna dahil olan Hande Soral’ın hayat verdiği Ümit karakterinin fotoğrafları paylaşıldı. Ünlü oyuncu, diziye büyük bir hikaye ile geliyor. Ümit karakterinin Çukurova’ya gelişi, aynı zamanda dengeleri de değiştirecek ve yeni bir dönemi de başlatacak. Demir ile Ümit yakınlaşmasının yaşanması da izleyicilerin en önemli beklentilerinden birisi olacak…

Bu hafta yayınlanacak 79’uncu bölümle birlikte izleyicinin karşısına çıkacak olan Ümit, hem güzelliği hem de gizemli tavrıyla tüm dikkatleri üzerine çekecek. Ümit, tam Çukurova’ya ayak basarken, yolda Demir ile karşılaşıyor. Bazı diziler yeni bölümlerini yayınlamak istemezken, 7 Ocak Perşembe akşamı Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümünün yayınlanacak olması da dizinin takipçileri için müjdeli bir gelişme…

Hande Soral’ın geçtiğimiz ay Adana’ya giderek çekimlere katıldığı biliniyordu. Büyük bir heyecan içindeki oyuncu, 2021 yılında dizinin en önemli karakterlerinden birisine hayat vererek, ekrana da güçlü bir dönüş yapmış olacak. Şimdi tüm izleyicilerin gözü bu yeni karakterin üzerinde.

Ümit kim? Çukurova’ya neden geliyor? Yıllar önce tren garında Demir ile Züleyha’yı ile karşılaştıran ve Çukurova’da pek çok hayatı değiştiren kader şimdi yeni bir sayfa mı açıyor? Kimsenin tanımadığı Ümit Kahraman, hangi sırlarla Çukurova’ya geliyor?

‘Bir Zamanlar Çukurova’ bu soruların cevapları ile perşembe gecelerinin zirvesinde, 3. Sezonunda seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Yeni bölüm, perşembe saat 20.00’de ATV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler