SON DAKİKA
23 Mayıs 2019 10:17

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek’i senaryo kadar kıyafetler de heyecanlandırıyor

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterine hayat veren Hilal Altınbilek, atv’de yayınlanan Dizi TV’ye konuştu.

Bir moda çekimine katılan ve farklı pozlar veren Altınbilek, dizi arasında bu tür çekimlerin enerjisini ve motivasyonunu değiştirdiği, sürekli sette olduğu için bu çekimlerin de çok hoşuna gittiğini ifade etti.

Güzelliğin kendisi için ne anlama geldiği sorulan ünlü oyuncu, “Güzellik yani insanın enerjisi, iyi hisleri, iyi duyguları bunlar zaten bize yansıyan şeyler. Evet, asıl önemli olan onlar” cevabını verdi.

Özel bir davete katıldığı zaman genelde siyah giyinmeyi tercih ettiğine değinen Hilal Altınbilek, “Acele hazırlanmam gerekirse, genelde öyle olur, siyah giyerim. Güzel, hoş bir küpe ve hafif bir makyaj ile tamamdır” dedi.

DİZİDEKİ KOSTÜMLER HEYECANLANDIRIYOR

Altınbilek, beyaz veya siyah tişörtlerin kendisini çok kurtardığını ve sokağa çıkınca tişört giymeyi tercih ettiğini anlattı.

Dizide dikkat çeken dönemin ruhunu yansıtan kostümlere dikkat çeken Hilal Altınbilek, “Kostümlerimiz zaten ayrı bir efsane. Hem bölümlere bakıyorum ne oynayacağız diye. Hem de kıyafetlere bakıyoruz bu bölüm ne giyeceğiz diye” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler