SON DAKİKA
23 Ağustos 2019 23:23

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek’in ‘aşk’ sorusuna ilginç yanıtı!

Televizyongazetesi/Detay – atv ekranlarında yayınlanan dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle izleyenlerin gönlünde bir kez daha taht kuran genç oyuncu Hilal Altınbilek, kendisiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Ünlü oyuncu, babasıyla bir AVM’de dolaşırken magazincilerle karşılaştı.

Sorulara samimi yanıtlar veren Hilal Altınbilek, henüz tam bir tatil yapamadığı, babası ile bir tatil planı üstüne konuştuklarını ama henüz tam karar veremediklerini söyledi.

Babasıyla Bodrum ya da Çeşme’ye gitmeyi düşündüklerini ama öncesinde kendisinin arkadaşlarıyla yurt dışına çıkacağını anlattı.

“Tam tatil yapamadık. Gidip geliyorum, kısa kısa tatil yaptık. Uzun bir plan yapmaya çalışıyorduk. Benim kendime özel var da onunla beraber yapacağımız tatile yine karar veremedik” diyen Hilal Altınbilek, geçtiğimiz günlerde gittiği kısa tatilde bikini ile görüntülenmesi için de “Öyle bir korkum yok” diyerek önemsemediğini anlatmış oldu.

Dizi çekimlerinin Eylül’de başlayacağını, yaz döneminde film teklifleri aldığını ve bir iki tanesiyle ilgili çalışma yaptıklarını söyleyerek “Bakacağım, sürpriz olsun o da” diye konuştu.

Bu arada muhabirin aşk hayatını sorması üzerine Hilal Altınbilek, “Hiç yok!” yanıtını verdi.

“Kariyere mi odaklandınız?” sorusuna da Altınbilek “Yoo öyle bir şey de yok. İhtiyacım da yok. Şu an çok mutlu ve huzurlu bir dönemdeyim. Kariyerimle mutluyum” açıklamasını yaptı.

Karşı cinste aradığı özellikler sorulduğunda ise güzel oyuncu, “Çok karışık sorular, bilmiyorum. Hem güzel olsun, hem olsun yani, iste olsun. Öyle bir şart yok” diye konuştu.

Uçankuş’ta yer alan röportajı aşağıdaki videodan da izleyebilirsiniz:

İlgili Haberler