SON DAKİKA
22 Eylül 2019 19:17

SON HABERLER

Biran Damla Yılmaz’ı kim sahiplenecek? Sosyal medyada büyük mücadele var!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz – Canevim dizisinde Ceylan karakterine hayat veren ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz, 2015-2018 yılları arasında yayınlanan ve meşhur olmasını sağlayan Kırgın Çiçekler dizisinde Eylül karakterine hayat vermişti.

Bu dizideki rolüyle beğeni toplayan oyuncu, dizinin birçok ülkede yayınlanması sonrasında da çok sayıda yabancı hayrana sahip olmuştu.

Yılmaz’ı instagram üzerinde 1,5 milyon kişi takip ediyor. Bu takipçilerinin azımsanmayacak bir bölümü Arap hayranlarından oluşmakta…

Hatta oyuncunun paylaşımlarında yorum bölümüne bakarsanız Arap hayranlarının adeta çılgınca yorumlar yaptığı, Türkçe veya başka dillerde yorumların çok az olduğunu görebilirsiniz.

Arap dizi hayranlarının bir hayli beğenisini kazanan Biran Damla Yılmaz, her paylaşımı ile dikkat çekiyor.

Bugün de bir paylaşım yapan oyuncuya gelen mesajların çok önemli bir bölümü Arapça idi…

Biran Damla Yılmaz’ın Arap hayranlarının sayısı Türk hayranları ile yarışır ve belki de geçebilir…

Ancak Türk hayranları da boş durmuyor.Biran Damla Yılmaz Fun Club adıyla oluşturulan organizasyon oyuncuyu her yerde takip halinde. #bdyfc etiketiyle paylaşım yapan bu gruptaki izleyiciler, ünlü oyuncuyu sahipleniyor ve her anını yakından takip ediyor.

Arap hayranlar ile Türk funları arasında bu sahiplenme yarışını instagram yorumlarında görebilirsiniz.

Canevim dizisi ise can çekişiyor… Reyting sorununu bir türlü atlatamayan dizininin kış sezonunda ekranda kalması zor ihtimal olarak değerlendirilmekte.

İşte Biran Damla Yılmaz’ın bugünkü paylaşımı:

Rengarenk bi gün olsun 🎈

İlgili Haberler