SON DAKİKA
9 Şubat 2023 06:52

SON HABERLER

Birce Akalay tbt’siyle ‘hey gidi günler’ dedirtti! Hande Erçel siyah dekoltesiyle göz kamaştırdı! Hazal Kaya yeni filtresini buldu!

Televizyongazetesi.com/Detay – Rol aldıkları yapımlarla gündemde olan ünlü oyuncular, sosyal medya paylaşımlarıyla da hayranlarını sevindiriyor. İlgiyle takip edilenler arasında üç ismin son yaptıkları paylaşımlara bir göz atalım. Bu isimler arasında şu sıralar en popüler kadın oyunculardan olan Hande Erçel de var. Fox TV’de ekrana gelen Sen Çal Kapımı dizisinde oynayan oyuncu, sosyal medyanın da gündeminden düşmüyor.

Her yaptığıyla adeta olay olan Hande Erçel, instagram’da 18,4 milyon takipçiye sahip bir isim. Dolayısıyla paylaşımları da büyük etkileşimlere sebep oluyor. Oyuncunun bir moda çekimi sırasında saçları düzeltilirken verdiği pozu görüyorsunuz aşağıda.

Erçelin, siyah tülden yapılmış derin dekolteli elbisesi ile verdiği pozda hem seksi hem de zarif bir duruş söz konusu. Oyuncu da fotoğrafı çok beğenmiş olacak ki story’den paylaşmış…

Ekranlara son olarak Babil dizisi ile gelen Birce Akalay, dizinin 20. bölümde final yapmasının ardından soluğu çok sevdiği Bodrum’da almıştı.

Zaman zaman dostlarıyla bir araya gelen oyuncu, Bodrum’dan fotoğraflar paylaşıyor şu sıralar. Son olarak ise tbt gününe özel olarak arşivinden yukarıdaki fotoğrafını paylaştı.

Bir moda çekimi sırasında saçına son rötuş yapılan oyuncu, kısa saçlarıyla dikkat çekiyor. Hatırlanacağı üzere Akalay, uzun yıllar uzun saçları ile pek çok yapımda rol almış, İbrahim Çelikkol ile oynadığı Siyah Beyaz Aşk dizisinin ardından ise saçlarını kısacık kestirerek şaşırtmıştı.

Birce Akalay, fotoğrafa 2017 yılı olabileceği notunu düşüyor ama muhtemelen 2018’de çekilmiş bir fotoğraf. Çünkü Akalay’ın oynadığı dizi 2017 Ekim-2018 Mayıs arasında ekranda yer almıştı. O dönemde oyuncunun saçları da uzundu.

Hazal Kaya da ev haliyle vermiş son pozlarından birisini. Oyuncu, şu sıralar İzmir’de. Oğlu Fikret Ali’yi de alıp İzmir’de çekilen Son Yaz dizisinde rol alan eşi Ali Atay’ın yanında.

Hazal Kaya’nın bir süre önce Netflix’in Pera Palas isimli dizisinde rol alacağı öğrenilmişti. Henüz diziyle ilgili bir gelişme yok ama Kaya, sık sık bazı sürprizleri olduğunu, çalıştığını, yorulduğunu söyleyen notlarla paylaşımlar yapıyor. Yeni rolüne hazırlandığı tahminleri yapılmakta.

Kaya, sosyal medyayı da eskisinden daha sık kullanıyor. Özellikle bazı filtreleri çok seviyor. Bir süredir ünlüler arasında da yayılan yanaklara yıldız konduran filtreden sonra yeni bir filtre denemiş oyuncu.

Bu kez yeşil far ve uzun rimelli kirpiklerle değişik bir filtre denemiş oyuncu…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler