SON DAKİKA
16 Temmuz 2019 07:01

SON HABERLER

Birce Akalay ve Enis Arıkan uyumu tutacak mı?

Kanal D yeni bir yarışma programıyla ekrana eğlence getirecek. Benimle Söyle isimli yarışma programının sunuculuğunu Enis Arıkan üstleniyor. Jüri üyelerinin kaptanlığını ise ünlü oyuncu Birce Akalay yapacak.

Televizyon Gazetesi Detay – Akalay, bu projeyi kabul ederken biraz düşündüğünü ve kararsız kaldığını instagram hesabından yaptığı paylaşımda ifade etmişti. Ancak Akalay’ın tanıtım görüntülerinde bir hayli neşeli olması hayranlarını da mutlu etti. Bakalım bir yarışma programında Birce Akalay, nasıl bir performans sergileyecek.

Jet Sosyete dizisi biten ve Alice müzikali ile de sahnede bir hayli zaman harcayan Enis Arıkan, yeni projesinde önemli bir sınav verecek. Arıkan’ın hayranları onun bu işin üstesinden gelebileceğini düşünüyor.

Peki yeni yarışma programı nasıl ve neler olacak?

Tanıtım görüntülerine bakılırsa bir hayli eğlenceli bir yapım olacağı anlaşılıyor.

İşte yarışmadan detaylar:

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, dünyanın en yeni ve popüler şarkı yarışmalarından “All Together Now”, Türkiye’de “Benimle Söyle” adıyla yakında Kanal D ekranında başlıyor.

Sunuculuğunu Enis Arıkan’ın yaptığı şarkı yarışması, 100 kişilik jürisiyle fark yaratacak. Birbirinden değerli jüri üyelerine ise Birce Akalay kaptanlık yapacak.

Program, yarışmacının şarkı söyleme ve sahne performansıyla karşısındaki 100 kişilik jüriyi etkilemesi, ayağa kaldırması ve kendisine eşlik ettirmesi üzerine kurulu. Yarışmacı, ayağa kaldırdığı her jüri için bir puan kazanacak ve en yüksek puan kazanan yarışmacılar finale gidecek.

HER BÖLÜMDE 10 KİŞİ YARIŞACAK..

Her bölümde 10 yarışmacı, jüriyi ayağa kaldırmaya ve kendisine eşlik ettirmeye çalışacak. Gecenin en çok jüri üyesini ayağa kaldıran yarışmacısı finalist olacak. İkinci ve üçüncü başarılı yarışmacı ise, yeni bir performansla kendi aralarında mücadele edecek. Kazanan, birinciyle birlikte finalist olacak.

Dansçılardan ramazan davulcusuna, stilistlerden şan eğitmenlerine kadar kendi alanında uzmanların yer aldığı 100 kişilik jüri, müzik öğrencileri, öğretim üyeleri, müzisyenler ve şov dünyasının tüm kesimlerinden oluşacak.

İŞTE ALANINDA UZMAN JURİLER!

100 kişilik jüriden öne çıkan isimler ise şöyle; Manga grubunun solisti Ferman Akgül, Kurtalan Ekspres’in kurucusu Ahmet Güvenç, Ayta Sözeri, Sattas grubunun solisti Orçun Sünear, duayen Türk müziği sanatçısı Melihat Gülses, gitarist Gür Akat, opera sanatçısı Cenk Bıyık, şarkıcı ve klip yönetmeni Metin Arolat, Dj Nikki Wild, operacı ikizler Sinem – Didem Balık, müzik prodüktörü Emrah Günkaya, stilist Çiğdem Doğu, trombon sanatçısı Su Doğan, sosyal medya fenomeni Caner Çalışır, müzikal oyuncusu Nebi Birgi, türkücü Hüseyin Kağıt, müzik okulu yöneticisi ve TV programcısı Yelda Kırçuval ve her biri farklı yetenek ve performanslara sahip olan şarkıcılar; Nuri Harun Ateş, Gülçin Ergül, Çağatay Akman, Can Oflaz, Genco Ecer, Ödül Turan, Seçil Gür, Ekin Su, Eylül Çekirge…

İlgili Haberler