SON DAKİKA
22 Eylül 2019 00:38

SON HABERLER

Birol Güven dizilerle Sensenler’e, Doksanlar’a götürdü, bu kez geleceğe ışınlayacak!

Yapımcı Birol Güven’in farklı ve ilginç projeleri bitmiyor.

Uzun süre ekranların en çok sevilen işlerinden birisi haline gelen ve tekrarları bile merakla izlenen Seksenler dizisini unutmak mümkün değil.

Aynı şekilde bir kuşağın gençliği olan 90 dönemini anlatan Doksanlar da ömrü Seksenler kadar uzun sürmese bile dikkat çeken bir dizi olmuştu ekranda. Dile kolay o da 43. bölüm sürmüştü.

Şimdilerde bir kaç bölüm bile dizilerin ekranda tutunması zorken, Birol Güven’in projeleri, izleyenleri hem nostaljik geçmişe götürüyor hem de sıcak ve eğlenceli atmosferiyle ekrana bambaşka bir rüzgar getiriyor.

Güven bu kez dizi değil ama ilginç bir programla ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizileriyle bizi alıp eskiye götüren Birol Güven, bu kez geleceği ayağımıza getirecek bir program hazırlıyor.

Ayrıntıları Habertürk Gazetesi’nden Mustafa Doğan şöyle paylaşıyor:

“GELECEK GELİYOR!

BİROL Güven ilginç bir yapımcı. Aklı ya geçmişte ya gelecekte!

Yıllardır bizi ‘Seksenler’ ve ‘Doksanlar’ ile geçmişe götürüp durdu.

Şimdi ise geleceğe ışınlamaya soyundu.

Yakında ‘Birol Güven ile Gelecek Geliyor’ adlı bir programla ekranda olacak.

“Gelecekte nasıl şehirlerde yaşayacağız?”, “Nasıl yemekler yiyeceğiz?”, “Uçan taksiler olacak mı?”, “Maçları robot hakemler mi yönetecek?” gibi soruların peşine düşecek.

Program sayesinde haberdar olduğum Fütüristler Derneği’nin destekleyeceği programda, dernekteki gelecek uzmanları da ağırlanacak.

Böylesi ufuk açıcı programlara ihtiyacımız var. O yüzden başarılı olmasını yürekten diliyorum. En kötü senaryoda da Birol Güven’den gelecekte geçen bir dizi bekliyorum!”

İlgili Haberler