Birol Güven’in sıra dışı filmi Pamuk Prens herkesi büyüledi

01 Eylül 2016 Perşembe, 14:00


BİROL GÜVEN’İN YENİ BOMBASINA HAZIR OLUN! TAMER KARADAĞLI’NIN BAŞROLÜNDE YER ALDIĞI, SIRADIŞI FİLM “PAMUK PRENS”İN TEASERI YAYINLANDI!..

Şimdiye kadar reyting rekorları kıran birçok projeye imza atan Birol Güven’in en sıradışı projesi Pamuk Prens ’ten ilk görüntüler yayınlandı.

Senaryosunu Birol Güven’in kaleme aldığı, benzeri olmayan “Pamuk Prens” filminde herkes kendi kimliğiyle yer alıyor ve Tamer Karadağlı’nın özel hayatı tüm gerçekliğiyle gözler önüne seriliyor.

TÜRKİYE’DE BİR İLK! HERKES KENDİNİ OYNAYACAK!
Başrolünde Tamer Karadağlı’nın yer aldığı, Türkiye’de bir ilke imza atacak Pamuk Prens’in ilk teaserı kısa sürede büyük ilgi gördü.

Oyunculardan senaristlere, yönetmenlerden şirket çalışanlarına kadar herkesin kendini oynadığı filmde, yapımcı Birol Güven’in yeni projesi “Pamuk Prens”te oynaması için ikna etmeye çalıştığı Tamer Karadağlı’nın, özel yaşamı, aşkları, çapkınlıkları tüm gerçekçiliğiyle gözler önüne seriliyor.

Mint Yapım imzalı “Pamuk Prens”, bir hayli iddialı kadroyula da oldukça dikkat çekiyor. Sezonun en sıradışı ve en gerçek projesinde, Tamer Karadağlı’nın yanı sıra, eski eşi Arzu Balkan, Pınar Altuğ, Yağmur Atacan, Hamdi Alkan, Emel Müftüoğlu gibi birbirinden ünlü isim yer alıyor.

Yönetmenliğini Birol Güven ve Hasan Tolga Pulat’ın üstlendiği, yılın en çok ses getirecek filmi olan “Pamuk Prens” in vizyon tarihi ise merakla bekleniyor.

“PAMUK PRENS” HAKKINDA:
Serin bir İstanbul akşamında göz kırpıyordu yedi tepenin parlak ışıkları, poyraz her zaman ki gibi Kuzeyden gelip tüm kenti baştan aşığı sarmalıyordu. Kırlaşmış saçları soğuk esen rüzgarda dalgalanırken önünde uzayıp giden kentin ışıklarından alamadı gözlerini. Çok değil daha birkaç yıl önce bu şehri, bu ülkeyi altüst etmiş olan bu büyük oyuncu şimdi bu efsanevi başarısından kaynaklanan bambaşka bir sıkıntı yaşıyordu. Bir ülkenin hafızasında silinemeyecek izler bırakan, söyleyemediklerimizi söyleyen, yapamadıklarımızı yapan bir halk kahramanıydı. O üzülünce üzülüyor, o sevinince seviniyorduk. Öyle bir oynamıştı ki o rolü, o kadar başarılıydı ki; kendisinden çok oynadığı karakterle anılıyordu. Rolü gerçeğin önüne geçmişti. Kadınlar konusunda da en az yaptığı rol kadar başarılıydı. Birçok kadın onunla birlikte olmak istiyor, kahve içmek için araya hatırlı kişi sokuyorlardı. Hem kariyerinde hem çapkınlıkta zirvedeydi… Her yönüyle bir başarı hikayesiydi. O tam bir yıldızdı.

Sonra yıllar geçti…

Biz değiştik, o değişti, hayat değişti, ama sektör değişmedi. Onu öyle bir yere koymuşlardı ki o rolden başka bir role yakıştıramıyorlardı. Başka bir karakterde görmek istemiyorlardı. Ama onun paletinde çok renk vardı ve bu renkleri kullanmak istiyordu. Daha yapacak bunca şey varken insanlar onun bir karakterine takılıp kalmıştı. O yeni şeyler yapmak istiyordu. Kariyeri tam bir çıkmaza girmişti. Sadece kariyeri değil aile hayatı da çıkmazdaydı. Sahnedeki başarısı onu işsiz, kadınlar konusundaki başarısı da ailesiz bırakmıştı. Karısı, bu kadar gözü dışarıda, bu kadar tekliflere açık birisini evinde istemiyordu. Kızını ara sıra görebiliyordu ama bu ona hiç bir zaman yetmiyordu. Kelimenin tam anlamıyla hayatının en sıkıntılı günlerini yaşıyordu. Artık hayattaki tek amacı eşini ve kızını geri kazanabilmekti ama bu imkansız gözüküyordu.

Tam her şey bitti, ‘Game over’ derken bu büyük aktör Tamer Karadağlı’nın başına öyle bir şey geldi ki; hayatı tamamen değişti.

Şaşırmaya ve eğlenmeye hazır olun!..

birol güven haberleri için

pamuk prens haberleri için