SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 12:23

SON HABERLER

Bizim Hikaye 63. Bölüm Fragmanı İzle! Sır ortaya çıktı, Elibol ailesine büyük şok!

Bizim Hikaye dizisinin 63. yeni bölümü 28 Mart Perşembe akşamı Fox TV ekranında izleyicilerle buluşacak. Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın başrollerindeki dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte. Dizinin 63. bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Fragmanda Elibol ailesine büyük bir şok vardı. Videodan fragmanı izleyebilirsiniz. Fikri’yi bulmak için her yolu deneyen Murtaza, Tufan, Cemil, Çiçek, Rahmet ve Deniz’i kaçırıyor. Bu arada Tekirdağ’da ise Elibollar’ı ailenin büyük sırrı bekliyor. Fikri’nin ağabeyi Fikri’ye saldırıyor. Barış onu tutmaya çalışırken büyük sır ortaya çıkıyor.

Fikri’nin ağabeyi “O benim hayatımı çaldı. Nikahtan karımı kaçırdı, üstelik evlendi” deyince Filiz ve Barış büyük bir şok yaşıyor. Böylece Fikri’nin ölen karısı Şükran’ın aslında ağabeyi ile evlenecekken kardeşe kaçtığı da ortaya çıkıyor.

Bizim Hikaye 62. Bölümünde neler yaşanmıştı?

Elibollar ve Barış, Tekirdağ’a doğru yola çıktıklarında hayat onlar için hiç de kolay değildir. Barış’la Filiz zorlukların üstesinden gelmeye çalışırken bir yandan da Minibollarla uğraşmaktadırlar. Çocuklar yaşadıklarından kötü etkilenmiştir ve sakinleştirilmeleri çok zordur. Barış onları tekrar normale döndürmek için ilginç bir oyun başlatır. Başlarda işe yarayan oyun sayesinde her şey kısa süreliğine yoluna girer.

Tam tükendikleri noktada bu sefer de karşılarına Zihni’nin oğlu Ersin çıkar. Ersin pastırma işinden erken yaşta zengin olmuş tatlı bir gençtir. Tüm sıkıntıların üstüne onun ortaya çıkışı, Elibollar için ilaç gibi gelir. Her şey onlar için gerçek olamayacak kadar güzeldir.

Bu sırada İstanbul’da da Murtaza deli gibi Fikri’yi aramaktadır ve kolay kolay vazgeçmeyeceği bellidir. Tufan, Çiçek ve Cemil, Murtaza’dan kurtulmaya çalışırken, en çaresiz kaldıkları anda imdatlarına sürpriz bir isim yetişir. Planları tam başarıya ulaşacağı sırada her şey bir kez daha alt üst olacaktır.

Oyuncular:

Hazal Kaya
Burak Deniz
Reha Özcan
Yağız Can Konyalı
Nejat Uygur
Zeynep Selimoğlu
Alp Akar
Ömer Sevgi

İlgili Haberler