Bizim Hikaye dizisi yeni sezonu 13 Eylül’de başlıyor!

05 Eylül 2018 Çarşamba, 07:41
Bizim Hikaye dizisi yeni sezonu 13 Eylül’de başlıyor!

Bizim Hikaye dizisi 13 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle Fox TV ekranlarında hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor.

Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın yer aldığı dizi 38. bölümüyle devam edecek.

Bizim Hikaye 38. bölüm 2. fragmanı yayınlandı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Filiz üzerine atılan korkunç suçla nasıl baş edeceğini düşünmektedir. Cemil de Filiz’in bu durumunu kullanarak ondan intikam almanın peşindedir. Fakat annesinin baskısıyla durum tersine dönmek üzeredir.

Melek’in evden uzaklaşmak istediğini anlayan Fikri, onu mutlu etmek için maceralarına devam etmeyi teklif eder. Melek‘le birlikte çok eğlenirler. Ancak Melek, sonunda, durumuyla yüzleşip şok edici bir hamle yapar. Melek’in her koşulda yanında olmak isteyen Fikri, ona farklı bir teklifte bulunacaktır.

Mahalleden taşınmak üzere olan Şeyma geride bıraktıklarından dolayı çok üzgündür. Rahmet’in gelemeyeceğini öğrenen Müjde ise Rahmet’e çok kırılır. Müjde’nin gönlünü almak isteyen Rahmet ve Ayşe’ye sürpriz yapmak isteyen Fiko kafa kafaya verirler.

Ömer hapisten kurtulmanın yolunu bulmuştur. Zeynep’i alıp gitmek ister. Bu durum tüm aileyi ve Tülay’ı derinden etkilese de Zeynep’in gidişini kabullenmek zorundadırlar.

Barış ise Filiz’i temize çıkarmak için babasından yardım ister. Barış’la arasındaki buzları eritmeye çalışıyormuş gibi görünen ve bunun için bir aile yemeği tertip eden Servet ise bir şeyler peşindedir. Barış Filiz’i bu korkunç komplodan kurtarabilecek midir?

bizim hikaye haberleri için

burak deniz haberleri için