Bizim Hikaye’de Filiz ve Barış’ın bekledikleri o gün geldi!

15 Mayıs 2018 Salı, 09:22
Bizim Hikaye’de Filiz ve Barış’ın bekledikleri o gün geldi!
FOX’un sevilen dizisi Bizim Hikaye’nin 34. bölüm tanıtım videosu yayınlandı. Bizim Hikaye, 17 Mayıs Perşembe yayınlanacak.

Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın başrollerinde oynadıkları dizinin yeni bölümünde Barış, babaanneye Filiz’i sevdiğini ve evlenmek istediğini söylüyor.

Yedi bela Aysel’in Filiz’i kolay kolay vermeye niyeti yoktur. Anne ve babasını alıp Filiz’i istemeye gelmelerini söyler Aysel. Ancak Barış, Tülay ve Tufan ile birlikte Filiz’i istemeye gelir.

Babaanne, Filiz’i Barış’a verecek mi? Sonunda iki aşık kavuşacaklar mı? Bir engel çıkacak mı? Şimdi merakla bekleniyor.

İşte 34. bölüm tanıtımı:

33. bölümde neler oldu?

Servet ve Ömer’in birlikte bir işler çevirdiğini gören Barış, olan biteni ortaya çıkarmakta kararlıdır. Ömer bu işin içinden de sıyrılmanın bir yolunu bulacak mıdır? Barış, Filiz’i Ömer’den uzaklaşması için ikna etmeye çalışır fakat Filiz işini kaybetmek istemez. Bu durum Filiz ve Barış arasında çeşitli sorunların doğmasına neden olur.

Fikri, yanına Şeyma’yı da alıp Şükran’ı aramaya koyulur. Şükran’a önce Ömer mi yoksa Şeyma hanımın da yardımıyla Fikri mi ulaşabilecektir.

BİZİM HİKAYE TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Herkes çocuk hizmetlerinden gelecek haberi heyecanla beklerken Aysel olaya el koymaya karar verir. Fikri’nin çaldığı parayı geri veremeyeceğini de anlayan Aysel onu affeder ama bu defa da oğlunda çok zor bir isteği vardır.

Tülay’ın hamile olduğunu öğrenen Tufan sevinçten havalara uçar. Bakmak zorunda kalacağı ailesi için daha çok para kazanmanın yollarını ararken başını belaya sokacaaktır

Çocuklar anneler gününde hem Aysel’e hem de Filiz’e tatlı bir sürpriz yaparak onları mutlu ederler. Hep birlikte Filiz’in anneler gününü kutlarken Şükran’la ilgili şoke edici haberler alırlar. Elibollar kendilerini yine karmaşık durumların içinde bulmak üzeredir…

bizim hikaye haberleri için

burak deniz haberleri için