SON DAKİKA
26 Haziran 2019 00:35

SON HABERLER

Bizim Hikaye’de Tülay yok ama gıyabında neler oldu neler? Bizim Hikaye 67. Bölüm

Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın başrolünde oynadıkları Bizim Hikaye dizisinin dün akşam 67. bölümü yayınlandı.

Bir taraftan eski karısı Ferda’nın yakınlaşma çabasıyla uğraşan Tufan, karısının yokluğuna dayanmaya çalışırken gelen haberle yıkıldı.

Tülay’ın boşanmak istediğini öğrenen Tufan, başını büyük bir derde soktu. Almanya’ya kaçak yollardan girmeye çalışan Tufan’ın, mültecilerle bindiği kamyonu polis çevirdi. Tufan, bu işten nasıl sıyrılacak merak konusu ama diziden bir süre önce ayrılan Nesrin Cavadzade’nin oynadığı Tülay karakteri, hala etkisini sürüyor.

Tufan, Ferda ile aralarında bir şey yaşadığını düşünen Filiz’le de büyük sorun yaşadı.

Tülay, artık dizide yok. Almanya’da çalışıyor ve orada yeni bir ilişkiye başladı. Hikaye gereği Cavadzade’nin ayrılmasıyla böyle bir durum ortaya çıkarıldı. Ancak o dizide yokken bile ismi geçmeye hala devam ediyor.

Üstelik kocası Tufan da ona ulaşmak için türlü türlü yollar bulmaya çalışıyor.

Tülay, gıyabında 67. bölümde hayli anıldı. Muhtemelen yeni bölümlerde de adı geçecek ama diziye dönmesi mümkün görünmüyor!

Videodan Tufan’ın Almanya’ya kaçmaya çalışırken yaşanan anları izleyebilirsiniz…

Bizim Hikaye 67. Bölüm Özeti:

Paraları kaybeden Elibollar eski hayatlarına geri dönmüşlerdir ancak Minibolların babalarına olan kırgınlıkları bir türlü hafiflemez ve avuntuyu amcaları Zihni’de bulurlar. Zihni de çocukları oyalamak için okul kermesinde onlara yardım etmeyi kabul eder ancak Fikri Elibol’un çocuklarıyla ilgili bambaşka planları vardır. Tufan, Tülay’ın kendisine boşanma davası açtığını öğrenmesiyle kendi derdine düşünce, kendi kırgınlıklarıyla nasıl başa çıkacaklarını bilemeyen Filiz’le Barış’ın arasındaki gerginlik de giderek büyür. Her ikisinin de geri adım atma çabası diğerinin yanlış anlamasına neden olur, Çiçek’le Ferda’nın da hastaneden taburcu olmasıyla nerede kalacakları ve onlara kimin bakacağı bile karı koca arasında sorun olmaya başlar. Sonunda Rahmet’le Deniz’in gördükleri Filiz için her şeyin sonu olur.

İlgili Haberler