SON DAKİKA
17 Eylül 2019 18:55

SON HABERLER

Bodrum’un gün batımı manzarası Demet Özdemir’in yanında sönük kalmış!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Erkenci Kuş dizisindeki Sanem karakterinin ardından dinlenmeye çekilen Demet Özdemir, Bodrum’da gününü gün ediyor. Önceki gün 30 Ağustos Zafer Bayramı için Gümüşlük’te düzenlenen geceye katılan Özdemir, vatandaşlarla bir araya gelip zafer coşkusunu yaşamıştı.

Instagram hesabından tatil pozlarıyla da dikkatleri çeken oyuncu, keyfinin yerinde olduğunu, mutlu olduğunu ve her şeyin de yolunda olduğunu gülümseyen bir pozuyla da ifade etmişti.Hayranları da son dönemde magazin gündeminden düşmeyen oyuncunun mutlu halleri ile kendilerinin de çok mutlu olduklarını ifade etmişti.

Bodrum tatiline devam eden Demet Özdemir, sosyal medya hesabından paylaşımlar yapmayı da sürdürüyor.

Demet Özdemir, yaz aylarına veda ettiğimiz şu günlerde Eylül’ün gelişini karşıladı.

“Naber Eylül” mesajını paylaşan oyuncunun manzara eşliğindeki hali ise dikkat çekiciydi.

Takipçileri ünlü oyuncunun bu hallerine 300 bine yakın beğeni yaparken, çok sayıda da iltifat içerikli yorum yapıldı.

Takipçileri arasında bulunan Arzu Ekşioğlu, “Demet bu nasıl bir güzellik. Manzara anlamsız kalmış güzel kızım” notunu paylaştı.

Bodrum’un gün batımının Demet Özdemir’in güzelliği karşısında sönük kaldığını yazan takipçileri, oyuncuya iltifatlarda bulunan binlerce mesaj yazdı.

Hayranları, Eylül aylarının yeni başlangıçların yaşandığı dönemler olduğunu hatırlattı ve yeni bir projede rol alması konusunda oyuncuya mesajlar iletti.

İlgili Haberler