SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 17:45

SON HABERLER

Boran Kuzum ile Engin Öztürk’ün cool halleri beğeni topladı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Biz Böyleyiz filminin çekimlerine devam edilmekte. Filmin başrol oyuncularından Engin Öztürk ile Boran Kuzum, sosyal medya paylaşımları ile dikkat çekiyor.

Boran Kuzum, rol arkadaşı ile pozunu paylaştı. 60 bine yakın beğeni alan paylaşıma Özge Özpirinçci ile Şebnem Bozoklu da emojili yanıtlarla destek oldu.

Takipçileri ise iki ünlü ismin Muhteşem Yüzyıl serisindeki şehzade karakterlerine gönderme yapan yorumlarda bulundu.

Arap hayranlarının da çok sayıda yorum bıraktığı dikkat çekti.

İşte o paylaşım:

mediterranean boys.
@enginozturk @bizboyleyizfilmi
#BizBöyleyiz

BORAN KUZUM KİMDİR?

1 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Üniversitesi eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda tamamladı.

Televizyon dünyasına ilk adımını 2015 yılında “Analar ve Anneler” dizisiyle atmıştır. Analar ve Anneler’de eczacı kalfası rolünü canlandırmış, Binnur Kaya, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem kadrosunda I. Mustafa karakteriyle yer alan oyuncu bu dizide Beren Saat, Ekin Koç ve Aslıhan Gürbüz gibi oyuncularla birlikte rol almış ve ilk kez geniş kitlelerce tanınmıştır. Esas çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanan, Millî Mücadele yıllarının anlatıldığı “Vatanım Sensin” dizisinde oynadığı “Leonidas Papadopoulos” karakteri ile yapmıştır.

Dizi devam ederken genç oyuncu Cingöz Recai filminde ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği 21. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında da sahnelenen ve açılış oyunu olarak yer alan, Pürtelaş Tiyatro’nun sahnelediği Martı oyununda “Treplev” karakterini canlandırmıştır.

İlgili Haberler