SON DAKİKA
20 Ağustos 2019 00:46

SON HABERLER

Boran Kuzum ve Meriç Aral’ın keyfi süper!

Televizyongazetesi/Detay – Herkesi merakta bırakan Biz Böyleyiz filminin setinden oyuncuların paylaşımları devam ediyor.

Caner Özyurtlu’nun çektiği ve Berrak Tüzünataç, Özge Özpirinçci, Engin Akyürek, Boran Kuzum, Meriç Aral, Hümeyra ve Şebnem Bozoklu’nun oynadığı filmin setinden oyuncular paylaşımlar yapmaya devam ediyorlar.

Kamera arkasında müthiş bir uyum yakaladıkları görülen oyuncular, keyifli anlarını çekimler boyunca paylaşıp filme olan merakı da fazlasıyla arttırdılar!

Son olarak Boran Kuzum’dan bir paylaşım geldi.

Kuzum, filmde rol aldığı Meriç Aral ile bir pozunu instagram sayfasından paylaştı.

İkilinin kamera arkasında hayli eğlendikleri de bu pozdan belli oluyor!

İşte o paylaşım:

that’s a wrap! 🎬
#BizBöyleyiz

BORAN KUZUM KİMDİR?

1 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Üniversitesi eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda tamamladı.

Televizyon dünyasına ilk adımını 2015 yılında “Analar ve Anneler” dizisiyle atmıştır. Analar ve Anneler’de eczacı kalfası rolünü canlandırmış, Binnur Kaya, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem kadrosunda I. Mustafa karakteriyle yer alan oyuncu bu dizide Beren Saat, Ekin Koç ve Aslıhan Gürbüz gibi oyuncularla birlikte rol almış ve ilk kez geniş kitlelerce tanınmıştır. Esas çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanan, Millî Mücadele yıllarının anlatıldığı “Vatanım Sensin” dizisinde oynadığı “Leonidas Papadopoulos” karakteri ile yapmıştır.

Dizi devam ederken genç oyuncu Cingöz Recai filminde ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği 21. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında da sahnelenen ve açılış oyunu olarak yer alan, Pürtelaş Tiyatro’nun sahnelediği Martı oyununda “Treplev” karakterini canlandırmıştır.

İlgili Haberler