SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 20:34

SON HABERLER

Bu aşk değil! Çukur’daki bir sahne izleyenlerin büyük tepkisini aldı!

Televizyon Gazetesi Analiz

Show TV’nin Pazartesi akşamları yayınlanan Ay Yapım imzalı dizisi Çukur’un bu hafta yayınlanan bölümündeki bir sahne izleyicilerin büyük tepkisini çekti.

Akşın ile evli olan Celasun’un düğününde yaşadıklarından sonra psikolojisi bozulan eşine karşı ilgisiz tavırları bir kaç bölümdür izleyicinin dikkatinden kaçmıyordu.  İlk sezon Akşın’a masum bir aşk besleyen ve onu çok seven Celasun’un bu tavırlarına izleyici bir anlam verememişti.

Bu hafta yayınlanan bölümde ise; Celasun’un kendisine dizinin başından bu yana aşık olan Karaca ile yakınlaşma sahnesi izleyiciyi kızdırdı.

Karaca’ya ilgi gösteren ve Akşın için “Onca ay çocuğum gibi baktığım kadına şimdi karım gibi davranmamı beklemeyin benden” diyen Celasun’un eşini sevmediğini sadece acıdığını gösteren bu cümleler hiç hoş karşılanmadı.

Celasun ve Karaca arasında başlayabilecek bir ilişkinin sinyallerini veren bu sahne için “Neden dizilerde evli adamları hep  başka kadınlara aşık ediyorsunuz” tepkilerine neden oldu.

Karaca’nın Akşın’ın kuzeni olması ise bu tepkilerin daha çok artmasına neden oldu. Celasun’un eşine, Karaca’nın kuzenine ihanet edeceğinin sinyallerini veren bu sahne bölümün en çok tepki alan sahnesi oldu.

Celasun ve Karaca’nın bu konuşmasına şahit olan Akşın’ın ne yapacağı da merak konusu oldu.

İzleyiciler, Karaca’ya göre daha ürkek, çekingen ve çocuksu olan Akşın’ın yaşadığı bu ihanetle değişeceğini ve ikisinden de büyük bir intikam alacağını tahmin ediyor.

İlgili Haberler