SON DAKİKA
19 Ağustos 2019 01:04

SON HABERLER

Bu fotoğraftaki Engin Altan Düzyatan’ı unutun! Yeni dizisi için öyle bir değişti ki şoke etti!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde 5 sezon boyunca Ertuğrul Gazi’yi oynamıştı.

Yıllardır aynı imajla alışkanlık yapan oyuncu, dizinin final yapmasının ardından sakallarını biraz kısaltmış ama bir süre daha sakalıyla görünmüştü.

Saçları da uzayan oyuncu, yeni sezonda Kurşun dizisi öncesinde imaj tazeledi.

Diriliş Ertuğrul dizisinde yıllarca ekrandaki görüntüsüyle hafızalara kazınan oyuncunun imaj değişikliği, bir anda takipçilerini şoke etti!

Düzyatan, instagram sayfasından bebek arabası iterken çekilen bir fotoğrafını paylaştı.

Uzun yıllar onu bambaşka bir kimlikte gören takipçileri, bu paylaşıma şaşırdı.

Saçları iyice  sararan oyuncunun, sakallarının da iyice kısaldığı görülmekte.

Yeni sezonda Kod Adı Kurşun isimli dizide savcı karakterine hayat verecek olan oyuncunun imajı, kimi takipçilerinin pek hoşuna gitmedi!

Bir takipçisi, “Beyim sakal sana daha çok yakışıyor” notunu paylaşırken, bir başkası da “Yazık ettin be kendine” yorumunu yapıyor.”Sakalla birlikte giden karizma” yorumuyla bir başka takipçisi de karizmasını kaybettiği görüşünde.

Şu sıralar ailesiyle birlikte tatilde olan oyuncunun rahat ve spor giyimiyle  pek çok takipçisinden de övgü dolu yorumlar aldığı ve oyuncunun yeni imajıyla adeta 10 yıl gençleştiğini düşünen hayranları da bir hayli fazlaydı.

Paylaşıma saatler içinde 160 bini geçen beğeni yapıldı.

İşte o paylaşım:

İlgili Haberler