Ana sayfa Dizi Haberleri Bugüne kadar 50’den fazla ülkeye satılan Bir Zamanlar Çukurova, bir Avrupa ülkesini fethedecek!

Bugüne kadar 50’den fazla ülkeye satılan Bir Zamanlar Çukurova, bir Avrupa ülkesini fethedecek!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – ATV’nin uzun soluklu dizisi Bir Zamanlar Çukurova, bugüne kadar yurt dışında birçok ülkede gösterildi. Türkiye’de dördüncü sezonunu tamamlayan dizi bir Avrupa ülkesinde ekrana gelmeye başlayacak.

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği Bir Zamanlar Çukurova, 16 Haziran Perşembe akşamı ekrana gelen 141’inci bölümüyle dördüncü sezona veda etti. Hikayesi ve unutulmaz karakteriyle 2018 yılından bu yana izleyiciyi ekrana kitlemeyi başaran Bir Zamanlar Çukurova, beşinci sezonunda izleyiciyle buluşmaya devam edecek.

Başrollerini Hilal Altınbilek, İbrahim Çelikkol ve Furkan Palalı’nın paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova bugüne kadar yurt dışında birçok ülkede izleyiciyle buluştu. Başarılı dizi şimdi de İtalyan izleyicilerin karşısına çıkacak. Bir Zamanlar Çukurova, çok yakında İtalyan Mediaset kanalında yayınlanmaya başlayacak.

Bugüne kadar 50’den fazla ülkeye satılan Bir Zamanlar Çukurova, bir Avrupa ülkesini fethedecek! 14

Bugüne kadar toplam 50’den fazla ülkeye satılan Bir Zamanlar Çukurova, ülkemizi gururla temsil eden diziler arasında baş sırada bulunuyor. ATV ekranında yayınlandığı ilk günden bu yana zirveden inmeyen Bir Zamanlar Çukurova ilk sezonundan itibaren pek çok ödül kazandı.

Bir Zamanlar Çukurova, Latin Amerika’nın Emmy’si olarak adlandırılan Produ Awards 2020 ödüllerinde En İyi Yabancı Dizi olarak anons edildi. Vahide Perçin ise En İyi Yabancı Kadın Oyuncu kategorisinde büyük ödülün sahibi oldu.

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşktan yola çıkan dizi, görkemli prodüksiyonu ve zengin oyuncu kadrosuyla, sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok ülkesinde ilgiyle izleniyor.