Bülent Ersoy 40 bavulla rekor kırdı

07 Mayıs 2017 Pazar, 10:47
Bülent Ersoy 40 bavulla rekor kırdı

32 bin TL bagaj ücreti
Yaz aylarında Show TV’de ekrana gelecek ‘Dünya Güzellerim’ programının çekimleri için Mumbai’ye uçan ünlüler, bavul işini abartınca yapımcı devreye girdi

Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Burcu Esmersoy’dan oluşan ‘Dünya Güzellerim’ programının sunucuları, Afrika’ya doğru yola çıktı. Yedi kişilik teknik ekiple Atatürk Havalimanı’nda buluşan ünlüler, yanlarında onlarca bavul getirince zor anlar yaşandı. Ersoy 40, Soyman 15, Alkan ve Esmersoy’sa beş bavuluyla dikkat çekti. THY’nin 32 bin TL ek bagaj ücreti istemesi üzerine yapımcı devreye girerek, 5 bin dolar (17 bin 500 TL) ödedi.

Uçuşa bir saat kala alana giden Diva, yerlere kadar uzanan siyah bir elbise tercih etti. Mor bir kıyafet giyen Soyman, ekibin en şık üyesiydi. Şarkıcı, bavullarına mor kurdeleler taktı. Esmersoy eşofmanla yola çıkarken, Alkan uzun yolculuğa rağmen topuklu ayakkabılarından vazgeçmedi. Yapımcılığını Bloom Medya’nın, yönetmenliğiniyse Mustafa Kotan’ın üstlendiği projenin çekimleri Hindistan, Nepal ve Vietnam’da yapılacak.

bülent ersoy haberleri için